Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hova írjam regényeimet?

Hova írjam regényeimet?

Figyelt kérdés

Eléggé furán hangzik a kérdés.Szeretek,sőt rendszeresen szoktam írni kisebb műveket.A kérdés pedig az,hogy milyen programba tudnám létrehozni az írásaimat?Windows 7-em van,és a Word-öt nem igazán szeretem használni.Tudnátok valami más progit?Ha itt van esetleg még ilyen hobbival rendelkező ember,az leírhatja nekem,hogy ő hova szokott alkotni!

Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!



2013. márc. 16. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi a további szándékod az írással? Online vagy nyomtatva tennéd közre? Mindkét megjelenési formához szövegszerkesztő kell, leginkább a Word.


Papíralapú megjelenéshez – mint kiadói munkatárs – azt tanácsolom, hogy semmit ne formáz meg. Ne akard csinosítgatni.


Cím elé két üres sor, cím után pedig egy. Semmiféle automatikus formázás ne legyen beállítva! Entert csak bekezdések végén üss, sehol máshol. Ne akard eltörni a sort sem tabulátorral, sem szóközökkel, ne használj oldaltörést. Ezektől a kiadóban csak a hajukat tépik a kollégák.


Ennyi a technikai tanács. De hogy a könyv mennyire érdekes, már más kérdés.


Miért nem szereted a Word-öt?

2013. márc. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Főleg Online terjeszteném.Nyomtatást még nem merném...De majd lehet,hogy arra is sor fog kerülni valamikor.

A Word,hát megmagyarázni nehezen tudom,de sem formailag,sem technikailag nem tetszik.Pedig tényleg nem rossz program.

Köszönöm válaszodat!

2013. márc. 16. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!