Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok adni jó tippmix tippet?

Tudtok adni jó tippmix tippet?

Figyelt kérdés
Valakinek van egy biztos módszere tippmixhez vagy valami sokat kereső vagy egy nagyon jó oldal ? tudom hülye kérdés biztos tipp nincs de vannak olyan emberek akik nagyon profik. kérlek titeket hülye választ nem kérek.

2013. márc. 16. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
nézz ki egy sokat x-elő csapatot és egyes kötést rakj és mindig az x-re, ha nem jön be emeld a tétet.
2013. márc. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én online szoktam játszani kis téten.Kinézek kb 40-50 meccset.Általában azokat játszom meg ahol kb így néz ki a dolog.

Pl: H 1.70 D 3.50 V 5.5 Általában ahol ilyen ODS-okat adnak meg ott többnyire vagy döntetlen lesz vagy pedig a hazai nyer.Ezt úgy szoktam megjátszani hogy teszek A hazaira 2 eurot a döntetlenre pedig egy eurot.Ha nyer a hazai akkor nyertem 0.40 eurot,ha a döntetlen akkor pedig nyertm 0.50.Ha ezt 40 vagy 50 meccsre levetítve számold akkor az kb 30 euro nyereség.Ebbe számold bele hogy talán olyan 5-6 elbukik.Tehát akkor 6*3 az 18,magyarul van 30-40 nyereséged abból lejön 18-20 bukó.De még mindig marad tisztán naponta kb 15-20 euro nyeremény.Persze ezt lehet tét emeléssel is pl,de ahhoz több pénz kell.Ehhez kb olyan 500 euro jó ha van a számládon,és ha kicsivel megelékszel 10-15-20 euroval naponta akkor ez viszonyleg működik.De ugye tuti tipp nincs és 100% biztos,azt szokták mondani az a legjobb ha te kitalálsz egy stratégiát és tudo mit miért csinálsz,mert többnyire akkor működik.ehát erre rá kell érezni és ami nekem működik neked nem biztos hogy igen.

2013. márc. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ja és ne felejtsd le ez szerencsejáték és ssoha nincs tuti,még ha annak is néz ki.Azért jó ha van rálátásod a dolgokra.Mert amelyik csapat pl előző nap rommá vert egy erős csapatot az lehet hogy holnap 10-0-ra kikap mert pl nincsenek formában,vagy éppen megvan bundázva a meccs.Szóval ez nagyon összetett dolog és sok mindenen múlli.Szóval csak okosan és ks pénzel,mert ez is csak szerencsejáték,akik nyernek azok ok tudnak is valamit,de sok szerencse is párosul hozzá.kb 50-50% arányba oszlik el.
2013. márc. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!