Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Zálogházzal kapcsolatban...

Zálogházzal kapcsolatban szeretnék kérdezni. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

A szüleim beadták zaciba anyukám ékszereit. Túl büszkék, nem mondták el de egyértelműen rájöttem :( Anyukámnak nagyon fontosak voltak ezek, mivel a nagymamájától maradtak rá a többit különleges alkalmakra kapta amikor még megtehették.

Az összes arany vagy fehér arany volt. Tud valaki módot, hogy hogyan tudnám kideríteni, hova vitték? Ha bemegyek megkérdezni ilyen helyeken akkor fognak segíteni? Mennyiért lehet kb visszaszerezni? Nekem egy kis része is elég lenne, csak ezt a szomorúságot látni...gondolom nem kell magyarázni. Nagyon köszönöm aki segít!



2013. márc. 16. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, hogy segítenek, nekik is érdekük, hogy pénzt kapjanak érte. Érdeklődhetsz általánosságban fehér arany / arany ékszer után is, de konkrétan is kereshetsz bizonyos ékszert. A zálogházas örül, mert pénzt kap érte. Bár lehet, hogy feltolja az árát, ha látja rajtad, hogy érzelmileg kötődsz hozzá, tehát VISSZAvásárolnád, nem pedig csak úgy vennél. Gondolom, közelibe vihették, bár lehet, hogy ha kisvárosban, faluban laknak, nem a legközelebbibe, hogy ne kelljen szégyenkezniük az ismerősök előtt, nem?
2013. márc. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséged! :) Kutattam picit megtaláltam a papírokat. Tesómmal együtt agyalunk, hogy mit tudnánk tenni. Már tudjuk hova menjünk és mit keressünk...épp csak pénz kéne :S


még egyszer nagyon köszi! :)

2013. márc. 16. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!