Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti szeretitek, ha egy...

Fiúk! Ti szeretitek, ha egy lány mindig vidám és pörög?

Figyelt kérdés

A barátom inkább az a visszafogottabb típus, komoly tekintete van és úgy elvan magával. Én viszont inkább vidámabb vagyok és őt is minden mókába belerángatom. Néha húzza az orrát, de végül mindig mosolyog a dolgon.

Vajon idegesíti vagy cukinak tartja? Teljesen ellentétesek vagyunk, vegyek kicsit vissza a lendületemből? Szerintem ő nem mondaná meg, ha zavarná se.



2013. márc. 16. 22:20
 1/6 miért.én? válasza:
Mindenesetre jobb, mint az állandó ravatali hangulat.
2013. márc. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán ne vegyél vissza! A párod nagyon szerencsés lehet!
2013. márc. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem idonkent meglehet hogy idegesiti a dolog, de nem akar megbantani. Szerintem legy ra tekintettel, es annyiszor "rangasd bele mokaba" ahanyszor ugy erzed neki is idealis lehet. Azert irom igy, mert kozelrol ismerek egy pont ilyen part, es a fiu sokszor mar majd felrobban de nem mondja (amikor pl. a lany mar a 3. kavezoba akar beulni egymas utan). Ettol fuggetlenul jo hogy ilyen vidam es porgos vagy, es jo hogy gondolsz ra is, mert nem mindeki ugyanolyan. Szoval ha ugy csinalod, hogy ra is tekintettel vagy, szerintem az cukinak fogja tartani :-)
2013. márc. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. márc. 17. 09:30
 5/6 anonim ***** válasza:
azt
2013. márc. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mi azt?
2013. márc. 17. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!