Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Szeretitek ha a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szeretitek ha a lány kezdeményez?

Figyelt kérdés

Mi az ami bejön nektek, mit csináljon,mit mondjon ?

kort is írjatok légyszi :3

17/l



2013. febr. 21. 20:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon! :)


Add önmagad!


20f

2013. febr. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%

Semmi bajom nincs vele. Sehol nincs megírva, h a fiúnak kell kezdeményeznie. Ha csak utal rá, h jó lenne találkozni v beszélgetni, az az esetek nagy részében már elegendő szokott lenni, hogy levágjam, h mit akar :)

17/F

2013. febr. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 ktk312 ***** válasza:
64%

Egyszerűbb...


Figyelj ha odajön hozzám és találkozót beszélne meg akkor már tudom h tetszem neki, nem kell semmi különöset mondani, mindenki érteni fogja...


17/f

2013. febr. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
például aki olyan szerencsétlen mint az első ö biztos annak örül , én speciel nem ha nyomul rám egy csaj
2013. febr. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%
díjaznám:) még sosem volt ilyen -_-
2013. febr. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem jó lenne ha ezt mondaná: Szia! Van kedved egy sörös meccsnézős estéhez? Utána meg lesz egy kis kézimunka meg action. Na egy ilyennel kiegyeznék :D
2013. febr. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
a sült húst is szeretem, de sose repül a számba! :D Kezdeményezhetsz, de azután már ne Te legyél a férfi, a motort se szokás 1kmig tolni, ha nem lehet berúgni..
2013. febr. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Persze,de ez mind csak akkor igaz, ha jól néz ki a csaj.
2013. febr. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Adja önmagát az a lényeg
2013. febr. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem nagyon szeretem. Inkább én megyek oda megkérdezni találkozót stb. Mert az mindjárt magabiztosságra vall. De ha már ugymond kapcsolatban vagyok egy lánnyal, akkor jó dolog hogy nem nekem kell odamenni és megcsókolni, hanem ő jön hozzám. Vagy pl. ha valami perverz vágy van és kérdés nélkül elkezdi... "csudajó" :D De ugy hogy nem ismerem, visszataszitó kissé. :)
2013. febr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!