Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt valaki mostanában a...

Volt valaki mostanában a pécsi Magasházban, ha igen, mit tudtok róla?

Figyelt kérdés

Szeretnék felmenni oda valamikor (amikor jobb idő lesz) az egyik barátnőmmel, de nem tudom,hogy mennyire veszélyes, mi van ha ott elkap minket valaki, illetve,hogy milyen emberek lehetnek ott.

Mindketten 16 éves lányok vagyunk.



2013. márc. 16. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ha a 25 emeletesre gondolsz, mi tavaly nyáron szöktünk be, a főutra nézö lépcsőház felől (elvileg az ellentétes oldalon levan szakadva) ott megmászod a 25 emeletet, ami azért is veszlyes mert pl a 24.en kivan esve az üveg, és ugy sétálsz el a lépcsöházban hogy 1 rossz mozdulat, és pakk (najo ha nem seggrészegen mentek, s fogjatok a korlatot nemfogtok leesni...) ha felertetek, ott levan szakadva a padló kb 2x2 méter részen lelehet esni egy emelettel lejebb, de kb ha ottis összeszedve a bátorságotok oldalt átsasszztok, ottlesz egy létra amin ha felmentek majd ki a lépcsöház tetejre, nagyon szép látvány fogad... ezt most ne kézikönyvnek vedd, hogy felmentek e a ti felelössgetek, én csak leirtam mi vár ott. egyébként a látványt midnenképp megéri.:)
2013. márc. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, és őrök nem is voltak ott?
2013. márc. 17. 14:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Végül is felmentetek? Mi lett? Esetleg más, elhagyatott helyekre Pécsen (régi vidámpark, tüdőszanatórium)? Én is tervezem, de nem merek.
2018. nov. 16. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Reszkessetek betörők márv: De én nem merek😆
2020. dec. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!