Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol található az a patak,...

Hol található az a patak, amely "teljesíti egy kívánságod"?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Aki hallott véletlenül arról patakról (vagy folyóról), amely a "legenda szerint" teljesíti egy kívánságod, kérem írja le, hol található! Nem tudom pontosan, hogy hazánkban-e, de biztos, hogy Európában. Szemináriumi dolgozathoz kellene. A segítségetek előre is köszönöm!

#turizmus #patak #folyó #Spirituális tulajdonság
2013. márc. 17. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Indulj el északra , majd a feneketlen kútnál lefordulsz jobbra , és egészen az üveghegyig kell menned .

Ha elértél oda , akkor bal oldalt lesz egy kerek erdő és a közepében van egy mézeskalács házikó . onnan kell nyugat felé menned 3 kilométert , majd meglátsz egy kacsalábon forgó palotát . A kívánságteljesítő patak a palota mögött lesz .

2013. márc. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a mesében
2013. márc. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy ilyen oltások is lesznek; nem baj, egy próbát megért. Tudom, totál idiótának néztek, állítólag szakirodalom is volt róla, én nem találtam meg, ezért kérdeztem itt, hátha valaki hallott róla.

Remélem a szemináriumot vezető tanár majd megmondja a megoldást.

És még valami, kedves első kommentelő: A központozásnál (mondat közbeni vagy mondat végi írásjelek) előtt soha nem teszünk szóközt! (Kivétel egyezményes írásjelek, könyvtári katalogizálásnál.)

2013. márc. 18. 15:16
 4/4 anonim ***** válasza:

az óperenciás tengeren is túl, ahol a kurtafarkú malac túr xd Amúgy vhol Németben, remélem segítettem

Az óperenciás létezik a grimm fivérek onnan merítettek ihletet és tudod h németek :D

2013. máj. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!