Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak akkor jöhet a házunkba...

Csak akkor jöhet a házunkba cserediák program keretében bárki, ha szüleim beszélik a nyelvüket (vagy az angolt)?

Figyelt kérdés
2009. szept. 16. 00:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálam brazil cserediák volt, de szüleim annyit tudnak angolul, hogy yes meg no... ez nem kizáró ok
2009. szept. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

dehogy!

fogadj! tök jó buli, én mondjuk tanár vagyok, de szinte minden éávben van itt valaki, és legtöbbször haláliak, volt már új-zélanditól kezdve spanyolig minden, sztem ne hagyd ki!

2009. szept. 16. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi, ennek örülök, mert anyám csak oroszul tud kb. alapfokon
2009. szept. 16. 17:45
 4/9 anonim ***** válasza:

szia! Szerintem fogadj, én is nagyon szeretnék.

Off: Te hogy "intézted el" hogy jöjjön hozzátok valaki? Úgyértem ha szeretném ezt, akkor kinek lehet szólni :D?

2009. nov. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

www.yfu.hu

évente 20-30 cserediák jön Mo.-ra a világ minden tájáról!

Fogadni mindenképp jó buli, de kiutazni sem utolsó!

Nyelvet pedig nem kell tudni, a diákok egy idő után szépen megtanulnak magyarul!

2009. dec. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

sziasztok. 15 vagyok és én is szeretnék cserediák lenni az usaban nyáron. Los Angeles környékén, vagy vmi nagyobb városba, bár ez se lényeg. :) valaki tud segíteni? vmi honlap, vagy vmi. mert körülnéztem azokon amiket írtatok, de nem igazán találtam semmi hasznos infót. :) az arany oroszlánt pedig nem találtam.

köszi. :)

2010. jan. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
utolsó hozzászóló: www.afs.hu
2012. aug. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem a te dolgod,vagy a szüleid dolga hogy szótértsetek vele.AZ ő dolga megtanulni magyarul,hisz ő vállalta mindezt.
2013. febr. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
AFS!!! :) legjobb szervezet tényleg!
2015. okt. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!