Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Épp fürdőszoba restaurálás...

Épp fürdőszoba restaurálás van nálunk. A WC-t csak holnap hozzák, nekem viszont már nagyon kell kakilnom. Azt hittem, vissza lehet tartani egy napig, de már most alig bírom. Ötlet?

Figyelt kérdés

2013. márc. 18. 11:50
1 2 3
 21/26 TappancsMancs ***** válasza:

Azért mi mondjuk mi jó viszonyban vagyunk a szomszéddal. Ha egyik szomszéd se lehetőség akkor (de nem én beszéltelek rá) irány kifelé és keress egy megfelelő helyet ...


de ez a variálás bocsi de nevetséges.

2013. márc. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, Te mennyire szívesen kopogtatnál be egy ismeretlen szomszédhoz, h "helló, nagyon kell sz@rnom, könnyíthetek magamon itt nálatok?!" xD
2013. márc. 18. 18:04
 23/26 TappancsMancs ***** válasza:

Jó okés gondolkdtam és mi tényleg jó viszonyban vagyunk a szomszéddal ezért jött egyből a tipp.


Előveszel egy szemetes zsákot, szétvágod hogy legyen egy kb négyzetmétered + egy nylon szatyos +wc papír. Kimész ahol megfelel. Kiteríted a zsákot közepére végzed a dolgod, sarkainál összecsomózod és bele az egészet a szatyorba és arra is csomó. Mehet egy kutyaszemetesbe vagy simába. Kiszakadni nem fog.


Csak ne variálj már vele.

2013. márc. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 TappancsMancs ***** válasza:

"Te mennyire szívesen kopogtatnál be egy ismeretlen szomszédhoz, h "helló, nagyon kell sz@rnom, könnyíthetek magamon itt nálatok?!" xD"


Nyilván nem ezt mondaná az ember! :) Ha van jó ismerős szomszéd akkor az lenne az első, de nyilván elmondon a helyzetet és nem azzal indítasz hogy "sz*ni jöttem bocsi" :)

2013. márc. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
köszi a segítségeket! :)
2013. márc. 19. 14:03
 26/26 anonim ***** válasza:
Végül összeszartad magad? :D
2015. nov. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!