Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Épp fürdőszoba restaurálás...

Épp fürdőszoba restaurálás van nálunk. A WC-t csak holnap hozzák, nekem viszont már nagyon kell kakilnom. Azt hittem, vissza lehet tartani egy napig, de már most alig bírom. Ötlet?

Figyelt kérdés

2013. márc. 18. 11:50
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Végül is hova ürítettél?
2013. márc. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 TappancsMancs ***** válasza:
Hát a wct nem kellett volna előre leszedni. Amúgy simán szomszéd! Megmondod a wct felújítjátok és nincs wc-tek holnapig. Teljesen normál dolog.
2013. márc. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
a zacskó már nekem is eszembe jutott, mivel félek, ha elindulok, a buszmegállóig sem jutok el és besz@arok xD egyelőre még próbálom visszatartani, hátha sötétben nagyobb bátorságom lesz. veletek még nem volt ilyesmi? hogy nagyon kellett, de nem volt wc? hogy bírtátok ki?
2013. márc. 18. 15:53
 14/26 A kérdező kommentje:
még sehova, de ha sikerül, majd szólok, h hova :D
2013. márc. 18. 16:01
 15/26 anonim ***** válasza:

Zacsis vagyok.

Te kb dél óta visszatartod??

Akkor nagy baj nem lehet.

2013. márc. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
igen, eleinte azért próbáltam visszatartani, mert valakitől hallottam, h simán 1-2 napig vissza lehet tartani. én nem tudom ennyi ideig, úgyhogy előbb vagy utóbb ki kell eresztenem. főleg, hogy egyre erősebben akar jönni. szerintem, ha sötét lesz, kimegyek az utcára és kirakom. alig várom már
2013. márc. 18. 16:16
 17/26 anonim ***** válasza:
Ülj be a fotelba és engedd el magad . Még melegíteni is fog :)
2013. márc. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
szerintetek az nem jó megoldás, ha mondjuk csak egy részét rakom ki az utcán? (nem akarok konkrétan odasz@arni az utcára) a másik felével pedig megvárom a wc-t? ez lehetséges, vagy ha elindult, akkor már nem lehet visszatartani?
2013. márc. 18. 17:42
 19/26 anonim ***** válasza:
Ha van parafadugód azzal be tudod tömni s lyukadat .
2013. márc. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 TappancsMancs ***** válasza:
Bocsi de ha ez komoly kérdés akkor ne legyél már ilyen gyerekes! Irány a szomszéd! Vagy szerinted nem szabad átmenni valamiért néha a szomszédokhoz?
2013. márc. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!