Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Épp fürdőszoba restaurálás...

Épp fürdőszoba restaurálás van nálunk. A WC-t csak holnap hozzák, nekem viszont már nagyon kell kakilnom. Azt hittem, vissza lehet tartani egy napig, de már most alig bírom. Ötlet?

Figyelt kérdés

2013. márc. 18. 11:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
nem restaurálják gondolom, hanem renoválják. Menj el egy ismrőshöz, rokonhoz és ott oldd meg a dolgot.
2013. márc. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy ez max. este játszik... napközben mindenki dolgozik...
2013. márc. 18. 12:12
 3/26 anonim ***** válasza:
Menj el egy plázába vagy hipermarketbe. Vagy egy sima nyilvános budiba (de ez nem mindenhol van).
2013. márc. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
arra nincs vmi ötletetek, hogy hogyan lehet jó sokáig visszatartani? vagy egyáltalán meddig lehet? nekem egyszer volt már olyan,h utcán nagyon kellett, kb. fél óráig tudtam csak visszatartani, pedig nem volt hasmenésem, de egyszerűen hiába szorítottam, nem bírtam tovább...
2013. márc. 18. 12:36
 5/26 anonim ***** válasza:

Egyél meg egy tábla étcsokoládét ( 80%-osat ) majd az csinál székrekedést .

De miért nem mész el egy nagyobb áruházba , ott van wc . Vagy a szomszédba is átmehetnél .

2013. márc. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
áruházhoz sokat kell gyalogolni ( ha nem ülök, félek, hogy becsusszan, főleg fél óra séta alatt...), szomszéd, hát nem tudom, az elég ciki..
2013. márc. 18. 13:20
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Keresel valami nyugalmas sikátort vagy valamit azt kiengeded a fal tövébe xD
2013. márc. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Akkor áss egy lyukat a kertbe és ott el tudod végezni a dolgodat , majd betemeted .
2013. márc. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
és szerintetek, ha már feszegeti a kijáratot, onnantól még mennyi ideig lehet visszatartani?
2013. márc. 18. 15:26
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát sztem nem sokáig :D max fél óra ha már rajzol a vége, főleg ha arra gondolsz akkor tuti besz@rsz :D

sztem kakilj egy zacskóba és vidd le egy szemetesbe, vagy kutya kaki gyűjtőbe.

2013. márc. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!