Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Élet kedv 0! Mitévő legyek?...

Élet kedv 0! Mitévő legyek? Már 4 éve szerelmes vagyok egy lányba! Már mutatott jeleket hogy ( vissza jelzést) hogy tetszek neki.

Figyelt kérdés
a mult héten megkérdeztem hogy nem e járna velem és, ridegen visszautasított tényleg egy világ tört össze benne már élni sincs kedvem. De össze jött az eggyik haverommal aki a többi lány szerint csúnya meg én jó képűbb vagyok szerintük.

2013. márc. 18. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
keress másik lányt...
2013. márc. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sokmindenkivel elofordul. elozd meg azzal a legkozelebbi visszautasitast, hogy osszeszeded magad.. a rossz hangulat es 0eletkedv nrm sok lanynak jon be
2013. márc. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

ha tényleg jelzett hogy tetszel neki és összejött a haveroddal akkor 3 variáció van 1. (legrosszabb) csak játszik a fiúkkal ez akkor bizonyosodik be ha 1-2 hét után vagy hamarabb szakít a fiújával és egyből mással jár

2. lehet félre értett valamit és most féltékennyé akar tenni (ez már neked jó)

3. vagy tényleg a barátját szereti akkor add fel

hogy meg tudd melyik a rá igaz variáció figyeld de csak ha félős vagy mert ha nem akkor állj elé és nyíltan kérdezd meg és mondd el neki az érzéseid

2013. aug. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!