Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy lány az osztályomban...

M€$ł€R kérdése:

Van egy lány az osztályomban aki nagyon kedves meg minden, és ha vele beszélek mindig zavarban vagy! Bármelyik másik lánnnyal beszélek bármikor, soha nem vagyok zavarban. Vele mégis! Pedig nem vagypk bele szerelmes meg semmi különös. Miért?

Figyelt kérdés
Mert amúgy szép lány és végül is tecchetne is de akkor is! nem értem miért van ez ! segítsetek!

#szép #Zavarba levés
2013. márc. 11. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, haver, te beleestél a lányba. Azt ajánlom, hogy viselkedj vele úgy, ahogy másokkal. Persze, én is zavarba lennék, ha egy szép lánnyal beszélnék. Meríts az önbizalmadból és hívd el fagyizni. A nyáron. Vagy a tavasszal. Aztán majd megmondja, hogy tetszel neki vagy sem. Sok sikert. :)
2013. márc. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen!!!! :DD
2013. márc. 14. 10:39
 3/6 anonim válasza:
100%
Ugyan már, legalább magad előtt ne tagadd le! Ismerd be magadnak, hogy tetszik, beszélj vele sokat,(az mindig beválik, mert minden lány duma-duma-duma-duma:D) és így legalább jobban megismered, hívd le egy közeli, és kezdjetek el hülyülni, vagy menjetek el a környékre sétálni...stb. Néha-néha lepd meg valamivel, mondjuk mini plüss, vagy ha baromi kreatív vagy barkácsolj neki valami szépet...és figyeld, hogy szeret-e veled lenni... ja és napi szinten beszélj vele.Aztán ha még mindig tetszik, és úgy érzed neki is tetszel, akkor kérdezd meg, hogy nem járna-e veled.És minden jön magától.Hallgasd meg mindig amit mondani szeretne...és legyél figyelemmel a érzései iránt...éreztesd vele, hogy te igenis szereted!És akkor minden olyan lesz mint a karikacsapás!:DD
2013. ápr. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Megkérdezhetem, hogy, hogy végződött ez a történet? Elége kiváncsi vagyok rá!.
2018. aug. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Tényleg! Engem is érdekelne...😃😃
2018. szept. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Úgy végződött, hogy kiderült, hogy kölcsönös a vonzalom, összejöttünk, majd egy csodás fél év után szakított velem, és továbbált :)
2018. szept. 24. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!