Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért gondolok mindig a saját...

Miért gondolok mindig a saját halálomra?

Figyelt kérdés

Rengeteg okot tudnék arra felhozni, miért nem szeretnék élni. Tudom, hogy fiatal vagyok és még semmit sem tudok az életről, de valamiért mégis, sok nekem a mindennapi stressz, a viták, a beszólogatások.

Az, hogy most ilyen vagyok, azzal kezdődött, hogy apám 12 évesen felpofozott, és olyanokat mondott, amik nagyon fájtak. Azóta vagdosom magam. Ez nem érdekli a szüleimet. Gyakran álmodok azzal, hogy de jó lenne meghalni. Meg rengetegszer van az, hogy megvágom magam. Szeretem látni, ahogy vérzik a kezem, ezzel is könnyítem a lelki fájdalmamat. Tavaly el lógtam az iskolából, mert öngyilkos akartam lenni. Azt akartam, hogy elüssön egy vonat. De (sajnos) meg gondoltam magam.. Néha veszek be nyugtatót, mert szétvág az ideg. A suliban nem tudok órán úgy ülni, hogy ne járna a lábam, vagy ne tördelném a vonalzómat.

Már kb 1 hónapja tervezem, hogy el fogok menni itthonról. Már búcsúlevelet is írtam..

Miért lehet ez az egész, hogy nem szeretnék élni? Lehet ezzel kezdeni valamit?

15/L


2013. márc. 18. 18:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!