Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudtam beilleszkedni...

Nem tudtam beilleszkedni menjek vagy ne? ( tobbi lent)

Figyelt kérdés
Előre bocsi a helyesirási hibákért. Idén iskolát váltottam és most 7.-es vagyok. Az elözö iskolámbol nagy hiba volt eljönnöm nagyon szeretem őket...ebben a suliban az ujakat lesz*rják ...de ténleg nincs az hogy : szia honnan jottél?:) vagy valami...ide jár a legjobb barátnöm neki minden barátnöje elment 6.osztályosba igy ha nem j9ttem voilna át egyedul lenne . Aztmondta itt mindenki kedves aranyos sok barétom lesz ...minden fiu bánt csufol direkt kigáncsol rálép a lábamra...Csöndes vagyok de ez enm indok:( Mikor a barátnöm beteg szinte teljesen egyedul vagyok...érzékeny lélek vagyok sajnos és érdekel mások véleménye:( a legbunkobb fiu mindig beszolt hogy : takarodj már ebol a sulibol meg minden...nincsenek barátaim ...nehezen megy a tanulás..Anya az iskolaváltásba nagyon sokat segitett még egy ismerosét is megkért hogy segitsen bejutni...nem merem elmondani neki de minden reggel reszketve megyek be...mindenki ordibal hogy de béna nyomorék vagy ha már nemtudok valamit...az lenne a legjobb ha visszatekerném az idot és sose iratkoztam volna ki...onnan azért jottem el mert azthittem eévesztem az osszes baratnom de mindenkivel kibekultem...lehetetlen oda visszamennem mert akkor a tanárok bántanának stb.Anyának hogy mondjam el?:(És szerintetek érdemes éenne hogy 8.-ra iskolát váltok? Egy olyan helyre ahonnan imserek pár embert és kedvesek és nem bántanának és csufonának a semmiért? Csak a 8.általában a bucsorol a ballagásrol szol és ott nem tudom hogy mikor idézik fel az emlekeket nekem ez kimaradna? De itt nagyon nem szeretnék maradni...nemtudom mit tegyek ? hogy mondjam el anyának és menjek át másik suliba vagy ne?:(

#beilleszkedés #osztály #iskola váltás . barátok
2013. márc. 18. 20:41
 1/7 A kérdező kommentje:
senki?:(
2013. márc. 19. 16:58
 2/7 anonim válasza:
Mondd el anyukádnak őszintén azt, amit nekünk is leírtál itt! A helyedben én biztos iskolát váltanék. Visszatekintve bánom, hogy annak idején én nem váltottam...
2013. ápr. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen?!:o

Hát nemtudom...beilleszkedni hogy kéne? Valami olyan dolog amivel bevágodok az osztályba

2013. ápr. 5. 23:59
 4/7 anonim válasza:

Én is váltottam egyszer iskolát, nagyon bántam de muszáj volt, és rossz volt az új suli, bár idejével megszerettem. Szerintem mondd el anyukádnak azt amit leírtál és beszéld meg vele hogy visszamennél a régi sulidba. Ott tudnátok emlékeket felidézni :) A tanárok pedig... hát gimibe is lesz aki szivatni fog de hogy azért mert elmentél és visszajöttél egy tanár gonoszkodna veled.. hát akkor az egy nagy gyökér.

17/f

2013. ápr. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Mindenképp beszélj anyuddal a problémáról.bevágódni nem kell,inkább próbálj meg a barátnődön kívül másokkal is kapcsolatot teremteni,aki szimpatikus,nem hiszem,h mindenki bunkó lenne,légy nyitottabb és ők is másképp fognak hozzád állni.a ballagáson ne rágódj,évek múlva nem fog semmit számítani,szerintem...
2013. ápr. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha szívatnak, akkor még talán az a legjobb a beilleszkedéshez, hogy nem hagyod magad. Vágj vissza. Ha látják, hogy nem lehet téged gyötörni, hogy neked is van szavad és kiállsz magadért, le fognak kopni, és esetleg újragondolják a dolgot. Sajnos aki áldozatként viselkedik, azzal áldozatként is bánnak. :S Ne érts félre, nem a te hibád! De ebben a helyzetben szerintem az a legjobb, ha összeszeded magad, és odamondod a véleményed. Nem lesz könnyű, de talán mások is felfigyelnek majd rád, és kiállnak melletted.
2013. ápr. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek és nagyon hasznosakat irtatok mindenkinek köszönöm szépen:)!!!!!!!!!!!! pláne az utolsonak:)!
2013. ápr. 6. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!