Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megyek Németországba mezőgazda...

Megyek Németországba mezőgazdasági gyakorlatra milyen ajándékot vigyek nekik? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Megyek ki Németországba mezőgazdasági gyakorlatra, kaptam egy papírt hogy mit kell vinnem, és azon szerepelt egy olyan, hogy illik vinni ajándékot (hungarikumot) a gazdának meg a nyelv oktatónak. Mit vigyek, vmi olcsót mert erre nem számítottam és már megvettem mindent így nem sok pénzem maradt, tippek, ötletek?

2013. márc. 19. 16:00
 1/2 anonim válasza:
Szerintem pl.: Szathmári szilva pálinka, Tokaji bor ezeket imádják a Németek és nem olyan drága. Persze bort csak akkor ha nincs a gazdának saját :)
2013. márc. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2013. márc. 22. 06:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!