Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azt mondják, hogy az alkohol...

Azt mondják, hogy az alkohol butít! Ha én havonta, kéthavonta egyszer berúgok akkor már észrevehetően butább leszek?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk 2 éve csinálom,de vannak olyan időszakok is amikor fél évig,vagy több hónapig egyáltalán nem iszom.
2009. szept. 16. 19:54
 1/7 A kérdező kommentje:
És berúgás alatt nem azt értem,hogy taccson vagyok,hányok,nem tudok menni,nem tudom hol vagyok.
2009. szept. 16. 19:56
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Ez szerintem marhaság, hogy butít, nem szó szerint kell venni, hogy maga a piába van olyan anyag ami butít, talán azt ha rászoksz és függő leszel.. akkor hülye vagy mert sok pénzt szórsz ki és nem tudod felmérni a károkat.. csak mértékkel mindent és ésszel abból baj nem lehet
2009. szept. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

Ismered a korlátaid, próbáld nem átlépni őket. Amúgy igaz, de nem ilyen mértékben. Havonta kéthavonta nem baj ha iszol (vagy kicsit többet iszol). Csak ne arról szóljon minden nap.


De ismerek egy srácot. Kilencedikben ismertem meg, és akkor már szinte minden este diszkózott, ivott (naiv leszek, és azt mondom: nem drogozott)... és hát idén... Eddig is buta volt, de most már nagyon... Minden első óráról elkésik, hányásos pólóban jön be, és butul ezerrel. Pedig minden esélye meglenne normális életre... Egy év után már meglátszik a változás...


De a lényeg az, hogy a tiédnél JÓVAL nagyobb mértéknél tényleg butít az alkohol.

2009. szept. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom mért de én mindig attól félek,hogy pusztítja az agysejtjeimet(és ugye azok nem termelődnek újra),és így butább leszek.Nem fogok tudni úgy tanulni...
2009. szept. 16. 20:20
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg öli az agysejteket az alkohol. Sok függ a génektől is és attól is, hogy mit iszol. Két olyan ismerősöm volt, aki elitta az eszét. Ezt szó szerint értsd. Az egyik -főnököm volt - zugivó volt, soha nem volt részeg, csak éreztük az " ájert ". A másik a férjem volt. Ő nem zugban ivott, hanem teljesen nyíltan és egy alkoholmennyiség után mindegy volt, hogy mit ihat, csak szesz legyen. Mind a ketten 40 éves koruk előtt haltak meg, az orvos, aki a férjemet boncolta azt mondta, hogy még nem látott ilyen mértékben szétivott agyat. A főnököm pedig úgy halt meg, hogy az unokáját sem ismerte meg. Közös volt bennük, hogy időszakosan 10-15 évek kiestek az agyukból, elfejeltették a tárgyak nevét és ilyenek. Ugyanakkor ismerek olyan embert, aki már 60 év felett jár, még a körömlakklemosót is megissza ha hozzáfér és nem romlott a szellemi állapota.
2009. szept. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez k.rvaaranyos kérdés!!!
2009. szept. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jól tudod, ez igaz. Ugyanis az alkohol kiöl egy adag agysejtet 1-1 alkalommal. És azok a sejtek, amik elpusztultak már, azok nem regenerálódnak.
2009. szept. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!