Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meg szeretném ezt csinálni...

Meg szeretném ezt csinálni egyszer. Lehetséges? Ha beteg leszek, ugye lemegyek dokihoz általába egész hétre kiszokott írni, ha kedden vagy szerdán megyek, és mondjuk péntekre jobban leszek. Többi lejjebb.

Figyelt kérdés
Bemegyek suliba, és amelyik óra nekem éppen nem tetszik arról kimegyek. Hiszen van igazolásom be se kéne mennem. És amikor akarok visszamegyek. Megtehetném én ezt? Általános suli 7. osztály. 13/F

2013. márc. 20. 17:57
 1/1 anonim válasza:
Szerintem nem mehetsz be. Én felhívnám a szüleidet és kérném, az egészséges igazolást. Csak azzal mehetsz be. Már az oviban is csak azzal fogadnak be gyereket...Akkor mindenki ezt csinálná....én, mint pedagógus is csak egészséges igazolással mehetek be...az engem helyettesítőnek is csak beküldhetem, "eljuttathatom" a helyettesített óra anyagát, magam nem vihetem.
2013. márc. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!