Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinajak? Szkitottam a...

Agirl  kérdése:

Mit csinajak? Szkitottam a pasimmal es o most utal mit irhatnek neki hogy megbocsajtson, nem akarok ujra vele lenni de legalabb koszono viszonyba. Akarmi jol jonne most idezet, vers esetleg valami tanacs.

Figyelt kérdés

2013. márc. 20. 20:12
 1/7 szántóvető ***** válasza:
elzavartad tehát hagyd békén és ne zaklasd versekkel.
2013. márc. 21. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom ez lenne a jo de minden egyes nap tobbszor felhiv es keri hogy legyunk ujra egyutt.
2013. márc. 21. 11:20
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyebkent azert szakitottam mert megcsalt a legjobb baratnommel
2013. márc. 21. 13:02
 4/7 anonim válasza:
Szerintem hagyd, idővel rendeződnek a dolgok, és semmi esetre se add be a derekad, megcsalt, nincs rá garancia, hogy következő alkalommal nem fog...
2013. márc. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
en is erre gondoltam raadasul a legjobb baratnommel aki mindent tudott rolunk es elottem mondtak egymasnak hogy szererik egymast s meg a volt pasim harizik hogy miert szakitottam hisz viccnek szanta de nm hiszek neki
2013. márc. 21. 16:03
 6/7 szántóvető ***** válasza:
de hét akkor nem is utál.és miért akarod vele tartani a kapcsolatot?ennyire ne alázd meg magad.sodrófát érdemel a nyakába,nem verset.
2013. márc. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Es a hatam mogott ossze is jottek.Nem ertem en semmit se artottam.S hyivogattat a haverjeivel hogy menyek vissza hozza,fenyegetozik hogy megveret ha nm megyek vissza.S ilyenek de nm felek tolle.
2013. márc. 21. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!