Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 28 éves férfi vagyok és meg...

28 éves férfi vagyok és meg akarok halni, egyszerűen unom már az életet, a mókuskereket kevés pénzért, stb. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. márc. 18. 01:31
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
89%
És én mit szóljak?Hidd el én rosszabb helyzetben vagyok mint te és mégse akarok öngyilkos lenni,hanem harcolok!!!!harcolj te is!Más örülne ha a te helyedben lenne,ne panaszkodj,lehet később minden jóra fog fordulni
2013. márc. 18. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
A lófasztól fordulna minden jóra? Az univerzumban az entrópia mindíg növekszik, ha nem tudnád. Alapból minden csak rosszabb lesz. Ez tény.
2013. márc. 18. 02:01
 3/38 mxxx ***** válasza:
60%

aki gyenge az élethez az kihullik. csak a kemény csávók maradnak benna ringben. ha téged nem éltet a remény, az életed rosszabb a halálnál is,..főleg ezzel a felfogással. ha öngyi akarsz lenni, mindenki úgy fog emlékezni rád: hhmm..volt egy srác...nem bírta az életet..gyenge volt hozzá..elbotlott, és nem kelt fel..meghalt.

na öcsém, ha nem látod az életbe a szépet, akkor baj van. ne azt nézd hogy dolgozol, és hogy mennyi pénzért, hanem hogy mit tudsz elérni belőle..igen tudom hogy nehéz, nem könnyű, és rohadt lassú haladni..de azért mert egyzserre nem sikerül valami elsőre, nem kell feladni. mindennek megvan a világban a módja. meg van a könnyebbik és a nehezebbik módja...ki melyiket látja meg..

am is..neked nincsenek olyan emberek az életedbe akikre ilyenkor gondolhatnál? akikért érdemes élni, akik szebbé teszik az életed, akiket szeretsz...

áh haggyuk..ha meg akarsz halni ugyis megfogsz...de gondolkozz el elöbb, hogy tényleg ezt akarod-e

2013. márc. 18. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:

2: az univerzumok utaznak. Most megyünk át egy újabb térbe, és megváltozik az univerzum tulajdonsága.

Amúgy meg mit szeretnél? Azt mondod, meg akarsz halni, azután megkérded, mit tegyél.

2013. márc. 18. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 mxxx ***** válasza:

igyvan.

és nem kell sajnáltatni magad..ha komolyan gondolnád, már rég megtetted volna , nem itt siránkoznál

valljuk be , ezt azért te sem gondoltad komolyan hogy öngyilkos leszel.

2013. márc. 18. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
olvasott embernek tűnsz kérdező :)
2013. márc. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Komolyan gondoltam, es szerintem csak ido kerdese mikor meg fogom tenni. Egyeruen belefaradtam mar a folytonos kuzdelembe, elegem van belole. Kimerultem.
2013. márc. 18. 10:14
 8/38 anonim ***** válasza:
Rinya, igen gyártsd tovább a kifogásokat, és a "miért nem sikerülhet?" kérdésre a válaszaidat. nehogy véletlenül is a megoldásra és a boldogulásra koncentrálj!
2013. márc. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
26%
Nekem még munkám sincs, úgyhogy ne rinyálj. 24 éves nő vagyok mégis több bennem a tartás és a türelem mint benned. Van nálad sokkal rosszabb sorsú ember is.
2013. márc. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 mxxx ***** válasza:
0%

a gyengék kihullanak, a kemények megmaradnak..

ennyi..

2013. márc. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!