Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vatera örökre kitilt valakit,...

Vatera örökre kitilt valakit, ha elkövet egy hibát, ez most komoly?

Figyelt kérdés

Még 2011ben regisztáltam 3 felfasználónévvel, 2vel önlicitáltam, tudom nem szép dolog, de ez van. Csak 1 aukción történt. Nem is figyelmeztettek, hogy mit csinálok, csak bumm kitiltottak. Majd ma véletlen eszembe jutott a 3. felhasználónevem, beléptem, feltöltöttem fix áras termékeket. Kiemeltem őket stb. Ki is jött szépen ma a számla, erre most meg jön az email, hogy inaktiválnak, mert


"mivel a naplózott felhasználói tevékenységek és regisztrációs adatok alapján megállapítható, hogy korábban már más néven kizárásra került valamelyik portálról.


Tájékoztatjuk, hogy a kizárás felhasználóra vonatkozik, így minden egyéb, az adott felhasználóhoz köthető felhasználónév is inaktiválásra kerül!"


Jah, a számlát meg fizessem be? ez kicsit vicces. Az rendben van, hogy elkövettem egyszer egy hibát... Megvárták, míg kiküldhetnek egy jó kis számlát, majd kitiltottak?


2013. márc. 20. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hát így jártál.. Egyébként teljesen jogos a kitiltásod, hiszen szabályba ütköző dolgot tettél..
2013. márc. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Ne fizess nekik! Engem egykor azért tiltottak ki, mert a felhasználó nevemmel egy barátom kalózkodott. Harag lett belőle. Aztán pár év múlva újra regisztráltam, de nem vagyok aktív. 50 ezer forintig vásárolhatsz regisztráció nélkül is. Elszemtelenedtek, különféle díjakat találtak ki és talán még mindig igyenesnek hirdetik magukat, holott már rég nem azok.
2013. márc. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elég undorító tőlük, de azzal nem csinálnak semmit, aki hamis árut tesz fel(ruha, óra, ékszer...stb)... Az áruk 70%a lassan hamis... Ezt tudja is a legtöbb ember
2013. márc. 20. 21:12
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tőled meg az undorító, hogy magadnak vered fel az árat, utána meg rinyálsz meg szart dobálsz. Elég egyértelműek a szabályok, így jártál. Azt mindenki zudja, hogy hamis a cucc ami olcsó, de azt kevesen gondolják, hogy ilyen mocskos módon verik át őket, ahogy te próbáltad.
2013. márc. 21. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
jah 2 éve 1x önlicitáltam és feltotam egy termékem árát 1000Ftra, akkora egy csaló vagyok, hogy csuda, még jó, hogy nincs halálbüntetés, mert kiszabnátok rám. Az, hogy a vatera letiltotta azt a 2 nevet, jogos.A másik nevet mé nem tiltotta le? Most felléptem rá 2 év után, gondoltam felteszek pár FIX áras terméket, majd 2 nap után letiltanak és kiküldik a számlát, hogy fizessem be a termékkiemelés árát, mikor az aukciók csak 2 hét múlva jártak volna le. Ez tényleg 100% korrekt, én kérek elnézést PUBI
2013. márc. 21. 07:28
 6/6 anonim válasza:
A csalás tényleg nem szép dolog, (az önlicitet is ésszel kell csinálni)de ha nagyon hirdetni akarsz regisztrálsz más névvel, számlaszámmal, címmel és ennyi.....
2013. márc. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!