Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan aki úgy ment külföld...

Van olyan aki úgy ment külföldre au pairnek, hogy közben volt egy komoly kapcsolata?

Figyelt kérdés
Lehetőségem lenne kimenni Angliába 1,5 évre au pairnek. Ez idő alatt kb. 3-4 havonta találkozhatnék a párommal 1-2 hetet. Lassan 4 éve, hogy együtt vagyunk, még mindig nagyon szeretjük egymást. Szerintetek működhet így egy kapcsolat vagy nagyon megviselne minket a távollét?

2013. jan. 30. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van most. Lehet, hogy össze fog jönni Anglia és kitudnék menni au-pairként, de van egy barátom már több mint 3 éve.. Attól félek, hogy megromlana a kapcsoltunk, de viszont itt Magyarországon semmi lehetőség nincs...Félek ha nem mennék megbánnám, de ígyis kétes érzések vannak bennem, csak remélni tudom, hogy megvárna és nem csalna meg..
2013. febr. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Dettó! Már évek óta keresek munkát hiába.. És most nekem is lenne lehetőségem kimenni Angliába, nagyon szuper lenne. De lassan 3 éve együtt vagyok a Párommal és a megcsalástól nem félünk, mert bízunk egymásban csak sajnálnám, hogy itthon kéne őt hagynom pár hónapra, látom rajta, hogy szomorú a gondolattól is. :( De akadályozni nem akar, mert tudja, hogy nekem jó lehetőség lenne az au pair munka mint nyelvtanilag, mint tapasztalatszerzésileg és pénzt is talán tudnék egy kicsit félre rakni. Ha itthon maradok akkor meg max. a csodában bízhatok, h valami ótvar munkahelyre felvesznek...
2014. febr. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!