Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Budapesten merre érdemes...

Budapesten merre érdemes lakást venni?

Figyelt kérdés
A cél egy olcsó és normális lakás, 50, de inkább 60nm körüli méretű. Pl Kispesten elég jó árban vannak, vagy 4 és 15 kerben szintén, bár a 15. kerület tapasztalataim alapján nem túl jó. Panelt vagy téglát, max 7-7,5 M Ft-ért.

2013. márc. 20. 21:47
 1/3 first blood ***** válasza:
Jozsóban olcsó meg Angyalföldön is :D de nem véletlenül
2013. márc. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
No jó, de olyan vennénk ami élhető is. Havernél voltam kispesten, meglepően jó, ahogy Újpest-Káposztásmegyer is pl.... több ötlet?
2013. márc. 20. 23:09
 3/3 anonim válasza:
Káposztásmegyer, Újpest, Újpalota, Békásmegyer (hegy felőli oldal), Kispest, belső Óbuda (bár itt inkább 8-9 millió az alsó határ), Kelenföld vagy Őrmező, bár az is drágább, de Angyalföld sem olyan rossz szerintem. Ha panelt vennék akkor szívem szerint Gazdagréten, a Pók utcai lakótelepen vagy a József Attila lakótelepen nézelődnék, de azok mind drágábbak. A Havannán és az Újhegyin semmiképpen nem vennék lakást. Téglát szerintem lehetetlen ebben az árkategóriában találni, ha mégis találnál, valószínűleg csak a VIII. kerület rosszabb részein, oda semmiképpen nem költöznék.
2013. ápr. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!