Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Budapesten szeretnék diákmunká...

Arpinho92 kérdése:

Budapesten szeretnék diákmunkát vállalni aktív főiskolai hallgatói jogviszonnyal. Lehetőség szerint minél kötetlenebb kellene. Tudnátok segíteni abban hogy mit érdemes, és melyik diákszövetség a legkorrektebb?

Figyelt kérdés
2012. szept. 8. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
én az eudiákoknál vagyok, még nem volt semmi problémám velük (nem kell reges díjat fizetni azonnal, hanem az első fizudnál vonnak le pénzt, asszem 1000 ft-ot). viszont ott van a rébusz. nem vagyok regisztrálva, de kibsztak már velem majdnem (és sok helyen olvasom, hogy ők átcseszik az embert). telefonon meg unkó parasztok voltak. ami még jó, az talán a műisz.
2012. szept. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
profession.hu-n láttam sok olyan hirdetést, ahol tanulókat kerestek, nézz körül ott is, hátha találsz valamit :)
2012. szept. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Schönherz Isk. válasza:

Kedves Kérdező!


Nézz körül a honlapunkon, ahol folyamatosan frissülő szakmai, illetve általános diákmunkákat is találhatsz. Ha van olyan munkánk ami szimpatikus, akkor várjuk mielőbbi jelentkezésed.


[link]


Üdvözlettel:

A Schönherz Iskolaszövetkezet csapata

2012. szept. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!