Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jól csinálom vagy engedjem el...

Jól csinálom vagy engedjem el magam?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy már az rossz, hogy nem tudom el dönteni, de egyszerűen mindig nehéz volt döntenem és mindig valahol a jó és a rossz között alakult a sorsom. Ki gondoltam a jövőmet és ez szerint élek. Nem befolyásol a túlnyomó többség, én inkább itthon maradok nem járok sehová. Vannak álmaim, nem vagyok egy unalmas személyiség, de nem szeretnék idióta társaságba kerülni. Nem iszok (még sosem voltam részeg) nem dohányzok (még soha nem próbáltam ezt sem ) buliba meg azért nem járok, mert a zenét szeretem, de ebbe most ne menjünk bele. Ha van valami jó koncert (sajnos itt ritkán) oda el megyek. Barátaim vannak, akik az osztály társaim vannak régi ismeretségek, de ezek olyan futó barátok meg olyan szélsőséges átlag barátok, szóval nem azok akikkel minden percemet töltöm, csak tudom hogy vannak. Olyan személyek, akikkel minden pillanatomat őszintén megosztom, nincsenek. Egyszerűen nem találok olyan személyt. Barátnőm sincs, pont azért mert nem lenne időm rá. Tanulok azért, mert tudom, hogy majd hasznát veszem, tudom hogy az én koromban nagyon nem ez a menő, de ha elengedném magam én is csak egy átlag lennék, aki lusta, bulizós, csajozós, részeges ,pénzt szóró céltalan , majd lesz valami személyiség lennék. Az a problémám, hogy nem tudom hogy helyes-e így, mert idegesít, hogy egyedül gondolom ezt így. :/ Van olyan még aki a jövőjére gondol és azért tanul, hogy jó kereső legyen majd és normális élete legyen? (ezt csak azért kérdezem, mert mindenki ezt szeretnél, de az is idegesít, hogy csak mondják, közben semmit nem tesznek ezért csak sóvárognak)
2013. márc. 20. 21:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyébként van ami motivál, egy csomó helyen voltam már (külföldön is ) nagyon sok mindent láttam, meg tapasztaltam pedig még mondjuk úgy ..el sem kezdődött az életem. Ha valamit nem írtam le amire kíváncsiak lennétek vagy kérdésetek van, mindenre válaszolok.
2013. márc. 20. 22:01
 2/4 anonim ***** válasza:
Nehéz az élet, még fiatalon is. Lehet jól csinálni és lehet rosszul. Fiatalon szórakozni kell, különben később nem lesz rá lehetőséged, viszont ilyenkor tudod megalapozni felnőtt éveidet, tehát a tanulás is fontos. Két véglet létezik, amikor csak a tanulásra koncentrálsz és amikor csak a bulizásra. Mindkettő rossz módja az életnek, meg kell találnod az arany középutat. Ezt megtalálni a legnehezebb, mindig ingázik az ember, ettől is nehéz az élet! Kompromisszumokból áll minden, le kell mondani egyik oldalt valamiről, hogy a másik oldalon megszerezz valamit. Tartsd szem előtt, hogy az ember mindig csak a múltat látja tisztán, de akkor meg már késő változtatni!
2013. márc. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
lazulj el
2013. márc. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kössz! Valami ilyen választ vártam ,de tény hogy nem könnyű.
2013. márc. 20. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!