Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A Lányom 13 éves és szeretné...

A Lányom 13 éves és szeretné epilálni a lábát engedjem neki? és ha már itt tartunk akkor nekem mivel elég régi (15 éves) az epilátorom fáj a combomon ha csinálom. Ha ott borotválom akkor sokkal erössebb és dúsabb lesz a szőr? nem jó ötlet?

Figyelt kérdés
előre is köszi a válaszokat
2010. júl. 26. 18:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
engedd meg neki, előbb-utóbb úgy is el kell kezdenie, és jobb, mintha titokban borotválná, nem?
2010. júl. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Mégis miért ne engednéd? Mi szól ellene?
2010. júl. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

hát ha szőrös akkor nem árt ha epilál... különben mindenfelé kiröhögik majd, az sokkal rosszabb.

és mi lenne ha vennél egy új epilátort? egész olcsón is vannak már. vagy patronos gyanta, azzal meg sokkal könnyebb/gyorsabb szőrteleníteni (szerintem). de ne borotváld semmiképp a combodon.

2010. júl. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Én 13 éves vagyok, és nekem anyukám szokta legyantázni. 12 évesen már borotváltam, azt is megengedte. Szerintem engedd meg, mibaja lenne tőle?
2010. júl. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Anyuka ennél nincs is jobb, mint megengedni neki... Vagy a barátnői vagy az osztálytársai előbb utóbb cikizni fogják... És jobb, ha már elkezdi... És az intim borotválásról ne is beszéljünk... Nekem azt nem engedték... Titokban csinálom... És jobb azt is lerendezni...
2010. júl. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.csak azért hezitálok mert a védőnők azt mondták 14 évnél előbb semmikép.

és nem szeretnék olyan epilátort venni amelyik 5 éven belül tönkremegy.és most nem igazán tudjuk magunknak megengedni hogy vegyünk egy 15-20 ezer ft-os gépet.

akkor a combon ne borotváljam?

2010. júl. 28. 10:08
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Milyen 15-20 ezer forint? 5 ezerért olyan jó gépeket lehet venni hogy húha. De én inkább a gyantát ajánlom, hamarabb kész meg alaposabb is:)
2010. aug. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

nekem tökéletesen megteszi az epilátor és én is ott körül kezdtem el, mmint annyi idősen. és alapos is:D

szerintem megkéne neki engedni, mert akk titkolózni fog:S és az nem túl jó.

amúgy meg oké h a védőnő azt mondja, de ha nem érzi jól magát úgy akk nem lesz jó a közérzete sem, az pedig nem hiszem h nagyon jó állapot lenne

meghát nincs benne semmi rossz, inkább epilátor mint borotva.

a másik kérdésre pedig: semmiképpen se borotvával, nagyon megerősíti a szőrszálakat és szerintem sötétebb is lesz:S legalább is nekem úgy volt...

17/L

2010. aug. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szerintem engedd meg neki én 12 és fél évesen kezdtem a hónaljamat borotválni mert ott már kellet.. Amúgy nekem 2008-ban vettek anyuék egy epilátort a tescoban (Philips )és csak 5000 ft volt és még most is működik.


14/L

2010. aug. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Enged neki! Amúgy kb 7 éve vettem ezt az epillátort [link] és semmi baja akkor drága volt de most 5 ezer forint.
2010. aug. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!