Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen lehetőségek vannak...

Kalukaaa kérdése:

Milyen lehetőségek vannak Budapesten? Hol érdemes albérletet + munkát keresni?

Figyelt kérdés

#albérlet #budapesti munkalehetőség
2013. márc. 21. 05:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Az interneten. :)

A belvárosi rész a közlekedés szempontjából jobb, mert könnyebben eljutsz bárhová. De azt mondanám, ha előbb munkát akarsz találni (ez lenne logikus) akkor oda költözz ahol dolgozni fogsz.

A budai oldal és a belváros V-VI. kerületi részei drágábbak.

2013. márc. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Munka? Hát semmit sem írtál magadról, így ki tudna bármit is mondani, hogy hol próbálkozz?

Sem a korod, a nemed, a végzettséged, nyelvtudásod, jogsid van-e... szóval nem tudjuk.

2013. márc. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

az igaz :) de nem akartam regényt irni elsőre

fodrász vagyok,jogsim van,alap német+angol nyelvtudás...nő,25 éves.Bármilyen munkát elvállalnák először,amig nem találok olyat,ami még jobb.

szlovákiai magyar vagyok,igy nemtudom milyen lehetőségek vannak Mo-n...úgy fogalmaznám át a kérdésem h megéri-e felköltözni Pestre? könnyen találni-e munkát+ilyenek...

2013. márc. 21. 08:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Amúgy sokan szoktál ezt meggondolatlanul mondani, hogy én bármilyen munkát elvállalok! WC-t mész pucolni? Erotikus munkát elvállalsz? Söpröd az utcákat naphosszat? Szemetet szedsz? Nem hinném, hogy bármilyen munkát elvállalnál!
2013. márc. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

azt h bármilyet természetesen úgy értettem h a képességeimnek megfelelőt...na meg úgy h nem válogatok akár gyári meló,akár pincérnő,vagy bolti eladó...

25 éves egészséges,igényes nő vagyok,ott azért még nem tartok h wc-t pucoljak vagy utcát seperjek...

de ha segiteni nem tudsz a szavaimat nem kell kiforgatni.köszönöm

2013. márc. 21. 09:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát jól van, ezen most nem kell kiakadni! De ha azt írod bármilyet, akkor az félreérthető is lehet! Segíteni nem tudok, nem vagyok pesti, de amúgy fodrászból Dunát lehetne rekeszteni, úgyhogy nem lesz egyszerű szerintem!
2013. márc. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

igen,bocsi én fogalmaztam rosszul...

azt szerettem volna tudni h az állitólagos nagy munkanélküliség amiről hallani az mennyire valós??

szerintem aki akar dolgozni és nem úgy áll hozzá h ,,ezt meg azt nem vállalja el,, az talál...de természetesen bizonyos határokon belül...

szval egy ügyes,tapasztalt,talpraesett,dolgozni akaró nő feltatálja magát Budapesten?? ja,és nem akarok táncosnő lenni,sem prosti,sem wc tisztió,sem kukás,sem épitkezési dolgozó...és még sorolhatnám h minden nem!...de van sok olyan ami szóba jöhet

2013. márc. 21. 10:15
 8/9 kiad-lak ***** válasza:
Előbb a megfelelő munkát találd meg. Albérletet már könnyebb lesz. Ráadásul akkor már tudod hol akarsz lakni. Az sem mindegy.
2013. márc. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én is ezen gondolkozok hogy Debrecenből érdemes-e felköltözni idővel Budapestre.

Mert albérlet sokat elvisz és ha esetleg kocsi is kellene közlekedni akkor pláne lehet kevés a ottani pénz.

Nekem Vagyonőr vagy Sofőri (B-s jogsi) munka lenen ott jó abból akad ahogy neten látom.

18.ker. amit néztem lakni.

2013. márc. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!