Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek, melyik ciginek...

Szerintetek, melyik ciginek van a legfinomabb íze, ami nem keserű és nem is semleges, hanem tényleg finom, de nem ízesített?

Figyelt kérdés

#dohányzás #cigaretta #finom #dohány #cigimárkák #cigarettamárkák
2013. márc. 21. 10:33
 1/8 anonim ***** válasza:
N vagy F?
2013. márc. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Arany marlobor, bár sokáig szívtam kék pall-malt is, viszont nyáron,amikor volt a marbinak egy árzuhanása, akkor váltottam rá. Bár azóta az ára újra a csúcsra tört, de még kitartok mellette. Néha ha nincs boltban, akkor veszek még pallmalt, de a marbi után kifejezetten szar. Nagy ritkán szívok kék vice royt, annak kifejezetten tetszik az aromája, de a dohányminősége borzalmas.
2013. márc. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nyelőcsőrák, gégerák.

Melyiket választjátok?

2013. márc. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
17/F
2013. márc. 21. 16:10
 5/8 anonim ***** válasza:
nyelőcsőrák, gégerák, szivarozástól alakul ki inkább, cigitől tüdőrák alakul ki, illetve impotencia
2013. márc. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
arany Marlboro szar, nekem keserű, viszont a fekete az tényleg finom ;)
2013. márc. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem a kék Multifilter a kedvencem
2013. ápr. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy jó ízű. Mindegyik szar és büdös. Azért olyan rothadt büdösek a dohányos emberek.
2013. júl. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!