Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meg lehet ezt csinálni?

Meg lehet ezt csinálni?

Figyelt kérdés
Vasárnap rendeltek interneten egy kerékpárt 54990 Ft-ért, és most, mikor hívtam őket az átvétellel kapcsolatban, mondták, hogy 89990 Ft-ért tudják csak eladni, mert a régi ár az akciós készletre vonatkozott, ami idő közben elfogyott. A weboldalukon semmiféle információ nem volt erről feltüntetve, sőt, "azonnal rendelhető" állapotban vettem meg a terméket.

2013. márc. 21. 14:35
 1/4 anonim válasza:
Én egy forinttal nem fizetnék többet...megmondanám, hogy az akciós árat kifizetem, ha az úgy nem jó vigyék vissza. Nehogymár 25 000ft-tal többet fizess ki érte.
2013. márc. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, ha visszaigazolták a renelésedet 54990-en, akkor mehetnek gyufáért.
2013. márc. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nagyon kell a bicikli akkor nyugodtan fordulhatsz a Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatósághoz,ha tényleg nem volt feltüntetve hogy már nem az az ár érvényes akkor kivizsgálják a dolgot,ilyenkor átkerül a békéltető testülethez és ők elrendezik a vitás ügyet,tehát nem kell többet fizetned.

Ezek amúgy ingyenes szervek szóval nem kell rá költened,ha meg nincs kedved ehhez akkor keress másik biciklit.

2013. márc. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Elgondolkodom, hogy megkeressem a FVH-t, nem is feltétlenül a bicaj miatt, hanem amiatt, amiért ezt csinálták.

2013. márc. 21. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!