Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szegeden hol van (nak) fegyver...

Szegeden hol van (nak) fegyverbolt (ok)?

Figyelt kérdés
Gázpisztolyt szeretnék venni (Zoraki 914) és az érdekelne hol van kínálat és hol az olcsóbb?

2013. márc. 21. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
12%

A keresőt , már neked is nehezedre esik használni ?

[link]

2013. márc. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Neked meg az eszed esik nehezedre használni? Nézd már meg mit linkeltél be, játék fegyver, kézműves ipar, japán harcművészet meg vagyonvédelmi szolgáltatás? Egyetlen egy fegyverbolt volt közte és ajánlást kértem meg tapasztalatot, véleményt.
2013. márc. 21. 18:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves idióta barátom !

Szerinted a "KÁTAI VADÁSZBOLT HORGÁSZ-, VADÁSZFELSZERELÉSEK SZÉLES VÁLASZTÉKA KIS- ÉS NAGYKERESKEDELEM" Az mi ha nem vadászbolt ?


Ha véleményt szeretnél a vadászboltokról , akkor miért nem azt írod , nagyeszű barátom ?


Végül is sajnos vannak idióta emberek a földön mint te , akik azt hiszik , hogy gondolatolvasók az emberek . Még sajnos annyi eszed sincs , hogy pár link közül megtalálj egy vadászboltot .

2013. márc. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy le idiótáztál, most mondjam én is ugyan ezt neked? Amúgy nem vagyok a barátod. Látom nem sikerült kedves "idióta barátom" végig olvasnod azt amit írtam "Egyetlen egy fegyverbolt volt közte", mint írtam, ami pedig nem ad választási alapot. Szerinted az, hogy "az érdekelne hol van kínálat és hol az olcsóbb?" nem tapasztalatra alapszik, ugyanis neten nem lehet erre vonatkozó információt beszerezni. Azért az idióta emberek közül magadat se felejtsd ki.
2013. márc. 21. 20:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz normális és érthető választ írni a kérdezőnek, akkor miért írsz?
2013. aug. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!