Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy változzak vámpírrá? Vagy...

Hogy változzak vámpírrá? Vagy ollyanná ami halhatatlan?

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 06:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

hát vámpírrá ugy változhatsz asszem, ha megharaptatod magadat egy vámpírral. csak az a bökkenő, hogy azokat nehezen lehet megtalálni. de utánna meg tré lenne vérbankokba kell járogatni, meg sötétben maradni, + még a tükörképedet sem látnád, és kénytelen lennél webkamera előtt belőni a séródat! + lehet a fokhagymás dolgokról is le kéne mondanod.

De mond csak, miért akarsz vámpír lenni?

2009. szept. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
hény éves vagy? 5:D
2009. szept. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nem tom csak hülyeségből kérdeztem
2009. szept. 17. 17:38
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
tipikus , hogy kérdésre kérdéssel válaszolnak! hát a tested halandó, de a lelked halhatatlan, állítólag!
2009. szept. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
33%
tipikus, hogy nyomorék vagy :)
2009. szept. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%
hallod, ha rájöttél, hogy változzá vámpírrá, szólj már nekem is légyszi:P:D kösz:P
2009. dec. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

HA sikerül érdekel,vagy a helyiújságban adj fel egy hirdetést:pl.Véradónak jelentkezek vámpírok számára....

vagy Ha valaki vámpírrá vagy halahatatlanná válzoztat hívjon xDDD --->szerintem jó módszer

2010. jan. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hallod azt hiszem megtaláltam a módját. Kipróbáltam magamon azóta a szemfogaim 1 csomót nőttek kívánom a vért és fáj ha a napra megyek.Ez halál komoly. egy tasmán ördög egy denevér és egy kobra vérét kevertem össze. nem tudom mi van velem
2010. febr. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Küldj nekem abból a keverékből!!LÉÉCCI!!
2010. febr. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Háhááááááá hogy bevette a nyomoronc... -.- xDDDDDD hogy lehetsz te ilyen szerencsétlen??? vámpírok nincsenek..... de azért ha akarod összekutyulhatok egy ilyet és feladhatom postán bár egy denevér egy kígyó és egy mongúz véréből nem sülhet ki jó..... xDDDDDDDD
2010. febr. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!