Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez normális? (magasság) És...

Ez normális? (magasság) És mennyit nőhetek még? Apám 180, anyám 155.

Figyelt kérdés
13 éves vagyok 4 hónap múlva leszek 14, reggel kb. akkora vagyok mint apám vagy még egy kicsit nagyobb (180 cm) este meg ő fél fejjel magasabb nálam. Lehet hogy azt mondjátok hogy magas vagyok de az osztályban van egy 2 méteres 13 éves gyerek. Na de nem ez a lényeg ez normális? És mennyit nőhetek még?

2013. márc. 21. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
szóval egy nap alatt összemész fél fejnyit?
2013. márc. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, nem mindig de sokszor... nem tudom mitől. Tavaly 30 cm-t nőttem, lehet ettől?
2013. márc. 21. 17:16
 3/5 anonim ***** válasza:
nem mehetsz össze minden nap fél fejnyit,1-2cm még elvileg oké,de nincs olyan hogy fél fejnyit összemenjél,ha meg mindketten 180cm magasak vagytok nem vagy magasabb nála
2013. márc. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De a (180) nem rám utal hanem apámra.
2013. márc. 21. 17:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Estére szinte mindenki összemegy egy kicsit, de ez csak néhány centit jelent, fél fej az vagy túlzás, vagy valami gond van.

Egyébként 14 évesen természetesen még nőhetsz, de azt nem igazán lehet előre meghatározni, mennyit. Van, aki hirtelen nő, aztán lelassul, van, aki több lépésben növekszik, stb.

2013. márc. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!