Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt már kérdés itt, amire...

Volt már kérdés itt, amire szívetek szerint válaszoltatok volna, de azért nem tettétek mert mások piros kezecskével jutalmaztak volna?

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 07:42
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Nem, egyáltalán nem érdekelnek a pontok - mire lenne jó ezzel foglalkozni. Egyébként van itt néhány hülye, akinek a legnagyobb életöröme a lepontozás - kivánom, hogy ez igy is maradjon!
2009. szept. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Egyáltalán nem érdekel a pontozás. A másik, hogy megfigyeltem már, hogy bizonyos témakörökben csak az ad hasznos tanácsot, aki a közhelyeket írja. Ha valakinek más véleménye, érzései, tapasztalata van az már nem lehet hasznos válasz (ezért én igencsak levagyok pontozva általában :D).
2009. szept. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Emiatt még nem volt, hogy nem írtam véleményt, de olyan volt már, hogy végigolvastam a hsz-eket és a kialakult "vita" hangulata miatt nem volt kedvem bekapcsolódni.
2009. szept. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, a pontozás nem érdekel, ha válaszolok. Minden embernek más a véleménye és ez így van jól.
2009. szept. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem érdekelnek a pontok.
2009. szept. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Engem kicsit azért érdekel, nagyon szívemre veszem az igazságtalanságot... Az igazat megmondva. :D De fő az őszinteség, nem vágnak szájba. :)

Persze rohadtul nem bírom, mikor az emberek névtelenül nagyon letudják egymást oltani...

2010. ápr. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!