Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Diákoknak önéletrajz?

Diákoknak önéletrajz?

Figyelt kérdés
Ha ciki,ha nem, nem tudok önéletrajzot írni. Sajnos nincs itt senki, aki segíteni tudna és nagyon sürgős lenne holnapra. Jelenleg 11-ikes vagyok, egy ösztöndíj pályázat miatt kellene. Próbálkoztam, de az inkább motivációs levélhez hasonlított, mint önéletrajzhoz. Keresgéltem a neten, de nem találtam semmi olyat, ami (szerintem) megfelelő lenne a számomra. Valaki tudna segíteni? Nagyon fontos lenne !!!

2013. márc. 21. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:

mivel diák vagy így nem értem, hogy mi okoz gondot egy önéletrajt elkészítésében.

írd be a google-ban, hogy: önéletrajz sablon és kedvedre válogathatsz azok közül amelyik megtetszik.

2013. márc. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Egy kis ctrl+C ctrl+V : "A cv részei

A formai elemeket viszonylag könnyű megtanulni. A Magyarországon elterjedt amerikai típusúnak hívott cv a Személyi adatok, Iskolai tanulmányok, Szakmai tapasztalat, Nyelvtudás, Számítástechnikai ismeret, Hobbi, Egyéb tevékenységet rovatok mentén szerveződik és táblázatos formátumú." Plusz legyen egy fénykép! A szakmai tapasztalat helyett írhatsz mondjuk ha voltál valamilyen tanulmányi versenyen :) Ha van nyelvvizsgád/ECDL-ed írd bele! Sok sikert!

2013. ápr. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!