Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Álláskeresők? Mi az, amin ki...

Álláskeresők? Mi az, amin ki szoktatok akadni egy állásinterjún?

Figyelt kérdés
Én attól, hogy kiemelem, hogy ugyan a lakcímem vidékre szól, de van budapesti tartózkodási helyem, és megkérdezik, hogy mégis hogy gondolom, hogy én vidékről járnék be Bp-re?
2013. márc. 21. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
hehe :) szerintem meg az, hogy hány forintot akarsz keresni :D
2013. márc. 22. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az a második :D
2013. márc. 22. 06:27
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
"Ugye te már nem akarsz szülni?Ellégé elkéstél már vele és nekünk most is sok kismamánk van,nem tudunk velük mit kezdeni,nem kell még egy!"Hát ezen baromira kiakadtam,28 évesen mondta ezt nekem két családanya!!!
2013. márc. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Velem ilyen még nem történt. De ez elég szomorú.
2013. márc. 23. 16:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Tőlem először megkérdezte, h van-e gyerekem, majd közölte, hogy ez a bejárás miatt fontos. Utána meg a fizetést, 60nettó 24/48ra, de legyen tapasztalatom csoportok beutaztatásában... 22N
2013. márc. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pl.Volt olyan, hogy hírdettek egy eladói állást parfümériában.Felhívom a nőt, hogy nekem nincs eladói végzettségem akkor van e esélyem.Mondja, hogy vigyem be az önéletrajzom.Utánna felhív, hogy menjek be interjúra és a végén közli, hogy nem vesz fel mert nincs eladói végzettségem!!!-nah érted, akkor minek hívott be???


Másik:korábban érkeztem 5 perccel mint a megbeszélt idő volt, hozzátenném direkt, hogy lássa nem vagyok az a késős fajta.Erre leb@sz, hogy menjek ki, mert ő még cigizik és mi az már, hogy korábban jövök???-persze nem vett fel.


Volt olyan is, hogy jelentkeztem egy állásra hírdetés útján.Elhívtak interjúra erre kérdezik, hogy van e jogsim??mondom nincs, de nem is volt benne a hírdetésben, hogy kellene.Mondják, hogy de benne volt.Mondom nem volt.Otthon megnéztem a hírdetésüket és persze, hogy nem volt benne...


"Miért jelentkeztem erre a munkára??"-bazki mert nincs munkám és kéne a lóvé azért.

"Mondjak magamról 5 jó és 5 rossz tulajdonságot!-nah mégis mit mondjak, hogy nekik tetszen is a válasz és közben fényezzem is magam, de ne legyek beképzelt sem.

"Mennyi a fizetés igényem?"-Sok :D

2013. márc. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!