Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire gáz ha nem fejezem...

Mennyire gáz ha nem fejezem be az egyetemet (MSC), úgy hogy már csak ez az 1 félév lenne hátra?

Figyelt kérdés

Az a lényeg hogy főleg a szakdoga miatt nem tudom megcsinálni, de amúgy se ér semmit ez a szak. Ha nem lenne meg egy tárgy, vagy nem engednének államvizsgázni én akkor itt hagynám és nem iratkoznék be a következő félévre sem. Az alapdiplomát megcsináltam, erre meg elvesztegettem 2 évet. De most nem tudnék mást tenni, már rég dolgozni szeretnék meg az életet elkezdeni, úgyhogy minden egyes plusz félév felesleges időpazarlás az életemből.

Szóval még plusz két évet jártam az egyetemre a semmiért.

Még ha befejezném, akkor se akarnék már ezzel a szakkal kezdeni semmit.

Szóval kinek mi a véleménye?


2013. márc. 22. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz.
2013. márc. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
milyen szak?
2013. márc. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok én is...én decemberben végeznék, de már semmi értelmét nem látom az egésznek. Msc-s végzettséggel alig keresnék többet, ráadásul nem akarok már tanulni, jó lenne már egy kicsit pénzt is keresni, nem csak költeni... Úgyh én most úgy csinálom, h beadom az önéletrajzomat olyan helyekre, ahova jó a bsc-s végzettségem, és ha valami jó helyre, jó fizetéssel felvennének, akkor helloszia, itthagyom az msc-t, amíg meg nem vesznek fel sehova, addig jobb híján csinálom a sulit...
2013. márc. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2-es válaszoklónak: környezetmérnök

3-mas válaszoló: hát igen, nekem sincs kedvem már tanulni, sőt már jó régóta nem is megy. Eddig is jóformán csak mázlival meg csalással bírtam átvészelni a féléveket, meg azért kellett az egyetemet is eddig elhúzni mert otthon megkövetelték emiatt-amiatt, meg kellett a jogviszony igazolás. Úgyhogy én most úgy vagyok, hogy állás után is nézek, mert már nyártól mindenképp dolgozni akarok. Aztán ezalatt a pár hónap alatt ha össze tudom hozni a szakdogát meg a tárgyakat akkor júniusban államvizsga, ha nem akkor nem iratkozok be tovább és soha nem fejezem be. Úgysincs értelme.

2013. márc. 25. 12:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy, a Tiédhez hasonló kérdést kerestem vissza a nyomorom miatt, és megtaláltam ezt. :)


Lelki társ! :)



Én alapszakos vagyok ezen a szakon, de én se látom semmi értelmét az egésznek.



Mi van most Veled? Lett valamilyen munkád?

2014. dec. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!