Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Csak normális...

Rebekkka kérdése:

Mit tegyek? Csak normális válaszokra vagyok kíváncsi.

Figyelt kérdés
Háát az van, hogy 13 éves vagyok és alig van mellem. :/ Ez már nagyon idegesített, hogy cikiztek meg stb. ezért vettem push-up melltartót. Nagyon megörültem neki, mert tényleg sokkal nagyobbnak látszanak a melleim és ne mis csúfolnak, de attól félek, hogy a mellem mire már igazán szükség lenne a melltartóra nem lesz izmos csak ilyen lógós. Ezt nem szeretném, de azt se hogy megint csúfoljanak emiatt. Tudom nem kellene ezzel foglalkoznom, de mivel minden barátnőmnek már elég nagy ezért eléggé rosszul érzem magam a melltartó nélkül. Valaki ha tud segítsen.. :/ :)

2013. márc. 22. 19:32
 1/3 anonim válasza:
13 évesen még nem vagy elkésve semmivel...ne azzal törödj,hogy milyen nagy mellei vannak a barátnödnek.Eljön a te idöd is,nyugi :)
2013. márc. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

figyelj bèbi, hugomnak 17 èves koràig azaz mostanàig olyan lapos volt a melle mint nekem fiu lètemre, ki is volt idegileg, de most meg ugy beindult hogy most meg az összes osztàlytàrsàt lekörözve szèp sàrgadinnye formàju cickòja lett, ugy hogy ezen ne ràgòdj, biztos hogy neked is szèp nagy cicijeid lesznek ha meg nem az sem gàz mivel a fèrfiak 80% a a formàs popsikra gerjednek , ugyhogy nyugi.

23/F

Rammsteines

2013. márc. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.! :) De én attól mégis hordom.. mert eléggé kikészítenek így is a többiek minden mással mivel tanárlánya vagyok.. :/ Szóvall.. :D De tényleg köszönöm :)
2013. márc. 25. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!