Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinájak? ˙többi lent)

Mit csinájak? ˙többi lent)

Figyelt kérdés
Ez egy elég hosszú sztori és elnézést előre a helyesírási hibákra. Van egy lány aki a mi osztályunkba jár régen nagyon jóban voltunk de a múltunkban olyanokat tett hogy pl.: Van 4 jó barát közülük 1 BFF én és a barátnőm + a csak barát és ő nos ő azt csinálta hogy kitúrta a csak barátot és aztán ENGEM és ELLOPTA legjobb barátnőmet de a BFF -em nem hülye szóval rájött és aztán újra vissza jött hozzám + voltak még ilyen esetek (utánzás, személyesítés lopó, stb. stb) és akkor egy nap már betelt a pohár és mindent összevetve már úgy utáltam hogy azt már kimondhatatlanul utálom ( ne értsetek félre tényleg gyerekesen viselgetek de még olyan is volt hogy a legjobb barátnőm pasiját is elakarta lopni és egy csomó embert ki akart túrni hogy ő legyen a ,, királynő") De most van egy 2 lány akik BFF-ek (bocsi hogy igy irom de lusta vagyok leirni) akikkel nagyon jóban vagyok de akit utálok mindig közelít hozzá meg egyfolytában barátkozni akar elhiszem hogy barátkozni akar mert amiota már összevesztünk azóta nincsenek barátai az osztályban csak egy de őt mikor velünk volt mindig lestréberezte meg minden szoval ebből is látszik hogy mennyire 2 színű. De amugy azért nem akarom hogy barátkozzanak mert félek hogy azt a barátságot is tönkreakarja tenni mert most már csak az egyokhez közelít (de amugy mind a kettő lány is utálja) szoval attol félek hogy őket is elakarja szakitani hogy megint ő legyen a ,,királynő és ő legyen a középpontba amugy meg fogadni mernék hogyha ,,sikerül a terve" XDD akkor dobni fogja azt akit lestréberezett és most a barátja . már többször kimostuk a fejét hogy száljon le róluk mert nem akarjuk hogy ezt a barátságot is tönkretegye . annyira utálom de most szerintem ez a kérdés csak lelkizésnek jó de annyira és annyira aggódom . sosem hagyom hogy akár egy szot is szolaljon hozzájuk de mindig ideges vagyok rá . most hogy csináljam meg hogy végre száljon le rólunk??? ajjj talán nagyon gyerekes vagyok XDDD és bocsi hogy hosszu lett://

2013. márc. 22. 21:57
 1/2 A kérdező kommentje:
és tudom hogy csak barátokat akar ://
2013. márc. 22. 21:59
 2/2 anonim ***** válasza:
foglald össze az egész rinyálásod 2-3 mondatba, hogy valaki elolvassa. :)
2013. márc. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!