Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nemtutam hova tegyem ezt...

Prazsák kérdése:

Nemtutam hova tegyem ezt szoval ide tetem a életemröl kérek tanácsot mit kéne csinálno? Leirásban többet meglehet tudni

Figyelt kérdés
14 éves vagy 2 éve élek angliában és nemérzem magam a legjobban havonta 1 szer sirok honvégymiatt és még magamat csunyának is tartom magam a legjobb haveromnak van 1 barátnöje skypen szoktuk tartani a kapcsolatot és ugy érzem soha nem lesz barátnöm:'( félek a jövötöl is mi lesz hogy nemfogok tudni szerezni munkát mind chef és már távolodunk ell egymástol a legjobb barátommtol :'( nagyon szar érzés legszivesebben öngyilkos lennék mert nagyon szarul megy a életem (nem leszek öngyilkos csak ojjan a érzés!) nagyon szar érzés de valamikor tök jo lesz csak akkormeg elkezdek félni a jövötöl föleg a munka az jut esszembe hogy kint fogok csövülni a utcán de azt én nem akarom de szerintem már a legjobb barátomat is elvesztetem mert mondom neki hogy kettö legjobb barát igaz? és nem válasszol :'( mi lesz velem valami tippetek van? bocsánat a helyesirási hibákért!
2013. márc. 23. 00:06
 1/6 szántóvető ***** válasza:
nyugodj meg.szüleiddel lax?szakácsnak tanulsz?az kizárt hogy ne találj munkát Angliában.a szocializálódás biztos nem egyszerű,de meg kéne próbálni magyarokat felkutatni ott kint,biztosan vannak páran a közeledben.és ha a szüleid dolgoznak akkor nem lehet gond kipengetniük 120 eurot egy retúr repülőjegyre,hazaugorhatnál néha.
2013. márc. 23. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen szüleimel lakok szoktunk haza menni valamikor tök jol érzem magam valamikor rosszul elején minden nap sirtam mostmár kb 2 honaponta 1 szer átlag! de igazábol a munkátol félek mert ha nagyobb leszek akkor a nyyelvmiatt nem fogok elhelyezkedni szakácsként attol félek
2013. márc. 23. 12:08
 3/6 szántóvető ***** válasza:
nyelv miatt??még csak 14 vagy,tanulsz angolt ott kint gondolom!és a szüleid is +tanulnak előbb-utóbb,akkor már lehet angolul kommunikálni otthon :)
2013. márc. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ahh en is ilyen voltam fiatalon! Paraztam mindentol! Azt hittem en soha de soha nem fogok kelleni senkinek, nem is lesz soha baratom, mert hogy vekonka testalkatu vagyok. Meg hogy sose lesz normalis eletem. Sokat vertek otthon es szulok nelkul nottem fel. Na de nem is ez a lenyeg. Ennek a jo oldala hogy mar most parazol a munka miatt azert jo, mert ez maris kizarja hogy munkanelkuli legyel. Azok munkanelkuliek altalaban (szakmaval egy jol mukodo gazdasagu orszagban, akik sz.rnak bele. Eszuk agaba se jut mi lesz majd kesobb. Te mar most gondolsz erre. Minden rendben lesz, nem kell felni a jovotol. De minden nap el kell vegezni a tervezett dolgaid es igy biztosan abba ay iranyba fog haladni az eleted amerre te szeretned. A nyelv miatt ne aggodj, par honap es megtanulod. En mikor kikoltoztem londonba egyaltalan nem besyeltem angolul, es ott tanultam meg. Higgy magadban! Fogd fel ugy ezt az egeszet mint egy hatalmas lehetoseget! Keveseknek adatik meg hogy igy kinyiljon a vilag. Csak tobb leszel ettol. Szoval en is rettegtem tizenevesen rengeteg mindentol, de mara mar egy boldog 29 eves feleseg vagyok. En fontosnak tarrtom azt a korszakat az eletemnek amiben most te vagy. A sötét éjszakák a léleknek éppoly fontosak mint a boldog pillanatok. Ilzenkor is alakulsz, mint a lepke a babjaban. De sose feledd azt hogy az elet rengeteg szep dolgot tartogat, es az amilyen te vagy azt latod masokban is. Probalj pozitiv lenni megha ez neha nehez is. Es nem akarom tovabb szaporitani a szot, de meg ket dolog van ami nagzon fontos es hasznos: OLVASÁS ÉS FUTÁS
2013. jún. 21. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
OLVASAS a lelkedet élteti mint a viragot a viz. Olvass sokat egesz eleteden at! A masik pedig a FUTAS. Egy jo futas vagy mozgas kitisztitja a fejed, eluzi a rossz gonolatokat, feltolti a tested energiaval. Ha ezt megfogadod es minden nap gzakorlod nem lesz semmilyen problemad.
2013. jún. 21. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ja es irhatnal hogy hogy vagy! :)
2013. jún. 21. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!