Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Figyeljetek már! Szerintetek...

Figyeljetek már! Szerintetek nem képmutatóak az emberek mikor ezt mondják?

Figyelt kérdés
Ez most kicsit gagyi kérdés lesz szólok előre! De én ezt már nem értem! Sokan szokták mondani, hogy a külső nem számít. Na de most ha józan paraszti ésszel belegondolunk, ahhoz, hogy valakit meg szeressünk ismerni, ahhoz vonzónak kell találnunk. De ha nem találjuk annak, akkor eleve kevesebb esély van rá, hogy megakarjunk vele ismerkedni. De most ezt bárhogyan is szépíthetjük így van. Ha látunk valakit az úton, és nem tetszik nekünk, akkor nem is fogunk hozzá odasétálni, és ezáltal nem ismerjük meg a belsőjét, amibe beleszerethetnénk! Mondjuk én alapból nem hiszek, abban, hogy később szeretünk bele az emberbe, mert szerintem a szerelem lényege az, hogy már az első perctől fogva érezzük, hogy szeretjük, vagy már nagyon közel járunk hozzá! Vagy például ha itt ebszél valakivel az ember, és küld magáról egy képet, akaratlanul is kiábrándulhatunk belőle, és nem tehetünk róla! hiába, hogy nem akarjuk, de megeshet. A pakliban benne van sajnos. tudom, hogy ez nem a leglényegesebb dolog, a külső, na de azt mondani, hogy nem számít, szerintem hazugság, az az ember hazudik! Én úgy gondolom. Vagy nagyon-nagyon kevés van, akinek tényleg egyáltalán nem számít. azt is szokták mondani, hogy fiatalabb korban jobban számít, ez mondjuk igaz,de az is igaz viszont, hogy idősebbek is szimpátia alapján akarnak párt választani, és ez gyakran először a külső megjelenéssel kezdődik, ki szimpatikus nekik! Nekem ne mondják már, hogy egyáltalán, kicsit sem lényeges ez! Félreértés ne sem, nem az alapján választok éns em, hogy csak a külsőt nézem, mert azt kevésbe, de volt már yolan amikor hiába volt valaki nagyon aranyos, meg kedves, akkor sem kellett volna. Ettől még nem tartom magam rossz embernek!
2013. márc. 23. 15:54
 1/3 A kérdező kommentje:
bocsánat az elírásokért!
2013. márc. 23. 15:56
 2/3 anonim ***** válasza:
hát figyelj, ha valaki zárkózott azt eleve nem fogják megismerni
2013. márc. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ez is igaz
2013. márc. 23. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!