Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Figyeljetek hogy lehet hatékon...

Figyeljetek hogy lehet hatékonyan térképet tanulni? órákig nézem aztán semmi se megy a fejembe, és a dolgozatban a vaktérképnél csak vonalakat látok. Nagyon örülnék a jó tippeknek.

Figyelt kérdés

2013. febr. 28. 18:15
 1/4 anonim válasza:

off: ez engemis nagyon érdekelne,ugyanigy vagyok.

valaki segitsen a kedves kérdezőn meg rajtam:(

2013. febr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Keresd meg a középpontját és azt tanuld be úgy, hogy vaktérképen megtaláld és ezután az alapján orientálódj, hogy megtudd határozni, hogy más hol helyezkedik el. Mintha egy iránytűre néznél.
2013. febr. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kipróbáltam,bár nem sokat segített, így is 3 óra lett mire megtanultam. azért köszi
2013. máj. 12. 09:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az mindig ötösre sikerül.Igazából én is úgy viszonyítok,hogy pl. Európánál tudod hol folyik le a Duna,próbálj viszonyítani hogy xy-tól jobbra van ez meg az,ennek a szigetnek olyan alakja van mint... vagy van pl. Kalifornia,azt a paprikáról jegyeztem meg hogy ott van a kaliforniai paprika...stb.,vagy nekünk a tanár azt mondja hogy vaktérképpel tanuljunk,vedd elő a rendes térképet,mutass rá az adott tájra és keresd meg a vaktérképen,a vonalak segítenek benne,általában csíkozások,pontozások segítenek benne hogy az most alföld vagy hegység vagy mi
2013. dec. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!