Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meszelt falra ajánlatos...

Meszelt falra ajánlatos temperával, vagy vízfestékkel festeni bármit is?

Figyelt kérdés

Lilásra van meszelve a falam,és fel akarom dobni egy kicsit. Milyen festést ajánlotok rá?

Ill. Tudnátok tanácsokat adni,hogyan kezdjek neki,és pl miket fessek? Bármit tetszhet.


2013. márc. 23. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem inkább falmatricával próbálkozz :) Ha annyira te szeretnél festeni menj el egy festékes boltba ( ez a neve? :) ahol kevernek ki színeket stb. Én onnan tudtam venni egészen kis mennyiségben, nem 10 L hordóban.
2013. márc. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A barátnőm festene. Ő elég jól tud 3D-ben festeni,és azért írom ezt,mert talán meghatározó lehet. De a színkeverés jó ötlet,csak a kérdés,hogy mennyi. Elfelejtettem odaírni a kérdéshez,hogy jó lenne ha olcsó lenne.:)
2013. márc. 23. 18:09
 3/5 anonim ***** válasza:
igazából fogalmam sincs mennyi volt :/ de nem hiszem, hogy olyan drága lenne. kb mekkora képhez kéne?
2013. márc. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
egy 4m hosszú 3 méter széles szoba. tehát: 2x 4m hosszú fal 2.5m magasan,és 2x3m széles fal ugyan csak 2.5 m magasan. a plafont pedig lekenem vörös diszperzittel.
2013. márc. 23. 19:23
 5/5 anonim ***** válasza:
hát akkor a tempera sem jönne ki olcsóbban ( sőt! ) szerintem maradjatok a normál falfestéknél :) ( ha kész mindenképp küldj nekem egy képet! :D )
2013. márc. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!