Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 9. -es 15éves fiú vagyok és...

EndRuw kérdése:

9. -es 15éves fiú vagyok és szükséges lenne otthagynom a sulit, hogy mehessek dolgozni, hogy valahogy meg tudjunk élni, de a szüleim ezt nem akarják. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. márc. 23. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Fejezd be a sulit, és nyáriszünetben dolgozzál!

Vagy csak hétvégi diákmunkát vállalj.

2013. márc. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Betöltött 16 éves kor alatt nem dolgozhatsz. Ráadásul még tanköteles vagy. Máshogy kell megoldanotok :-(
2013. márc. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De már ez nem állapot.Bankot nem akarok rabolni, mert akkor csak nekik okozok fájdalmat, amit nem akarok megtenni.Mindketten benne vannak a kórban és már nem dolgozhatnak.Én már inkább leszarom, hogy bebasznak e a börtönbe vagy sem, de ezt már nincs kedvem tovább tétlenül nézni.És a nyári/diákmunka édeskevés.
2013. márc. 23. 16:22
 4/6 anonim ***** válasza:
minden végzettség nélkül, sehová nem vesznek föl, max valami olyan munkára, ahol minimálbért kereshetsz, az is édes kevés lenne a segítséghez :(
2013. márc. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké, aláírom, hogy több az olyan munkanélküli akinek se szakmája se érettségi, se semmi.De azért még baromi sok az olyan ember aki már költ arra, hogy mit tudom én milyen diplomája meg ilyenjei legyenek és sehova sem veszik fel.Most van egy olyan munkalehetőségem nyárra, hogy rohadt jól fizet de az a 70 nap szünet semmire sem elég.Főleg, hogy napi 4-5 órát utazok a buszon, hogy eljussak a suliba, majd haza. 700ft/h minimum-ba tudnák dolgozni ha abbahagynám a sulit.Az év 365 napjából ha már csak 180 200 napot dolgozok a hét minden napján napi 10 órát avval ki tudnám segíteni a szüleimet a szarból és utána már lenne kiindulópont a tanulás-hoz.Ezért vacakolok.Nagyon sz@r ez nekem így.
2013. márc. 23. 16:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vállald el. Egy évre. Aztán vissza a suliba.
2013. márc. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!