Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A kollégisták hogyan oldják...

A kollégisták hogyan oldják meg, hogy a hazautazások során is náluk legyen minden szükséges dolog?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanra, hogy vastagabb+vékonyabb kabát, vastag pulcsi+vékonyabb pulcsi, esetleg egy plusz cipő (ha beázna ami van stb...). Elég gyakran haza utazok, de már unom, hogy ennyi mnident hordani kell magammal a változékony időjárás miatt, 2 szett ruhát meg nem akarok, és nem is birok megvenni, hogy mindenhol legyen.

2013. márc. 16. 21:45
 1/2 TappancsMancs ***** válasza:

Ez minden utazóval valahogy így van. Egyik az időjárás minden csínjával bínjával, másik hogy mennyi időre utazunk, aztán e kettőre mi az igényünk, végül mennyit bírunk vinni és cipekedni, illetve mekkora táskánk van egyáltalán.


Nézd meg hány napra mész és akarsz e ott mosni? Ha igen és tudsz is akkor vihetsz kevesebb ruhát. Ha nem akarsz mosni stb akkor napi egy alsónemű és ingféle stb. Nadrág lehet pár napra is, kabát meg bőven. Aztán így tovább.


Ha mindenképpen sok amit vinned kell még egy esély hogy kérdezd meg mások ugyanilyen helyzetben mennyit pakolnak? Lehet csak te sokallod.

2013. márc. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem okosan kell ezt csinálni csak.


Én most leszek kolis, és hát én ezen már gondolkoztam. Legcélszerűbb az, hogy az alsóneműt a zoknikkal együtt ott mosni, a többit hozni haza hétvégén mosni.


Én akárhogy nézem, egy "böröndben" mindenképp elfér az, amit haza kéne vinni hétvégén.

2013. márc. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!