Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A hét éves keresztfiam rajong...

Panitaaa kérdése:

A hét éves keresztfiam rajong a Tini Nindzsa Teknőcökért, és szeretnék neki venni egy posztert a falára. Már sokat böngésztem a neten, de sehol sem találtam ilyen posztert. Tudna esetleg segíteni valaki, hogy hol juthatnék hozzá?

Figyelt kérdés
Mozikban árulnak plakátokat? Vagy valami internetes poszterboltban (amiket eddig találtam, sehol sem volt). Az is jó lenne, ha találnék egy nagy felbontású képet, amit előhívnék mondjuk a dm-ben, de sajnos ahhoz sem tudom, hol juthatnék hozzá.

2013. márc. 23. 18:57
 1/2 szántóvető ***** válasza:

[link]

vagy ezt üsd a keresőbe: teenage mutant ninja turtles poster

2013. márc. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia kedves kérdező! Posztereket készíttetni is lehet, csak írd be a keresőbe, hogy poszter készíttetés. Érdemes sok helyen megnézni, mert az árakban nagyon eltérnek. Van, hogy egy 90 centi hosszú, 60 centi magas posztert 6000-ért megcsinálnak, van olyan hely, ahol 30.000.
2013. márc. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!