Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Keresztfiam (5) a mit szeretné...

Keresztfiam (5) a mit szeretnél kérni a Jézuskától kérdésre csak egy választ képes adni: 'plépléjt'. Na ez meg mi? És hol és mennyiért szerezhető be?

Figyelt kérdés
Köszönöm :)
2011. nov. 17. 11:34
 1/5 ANalDROID ***** válasza:
100%
Szerintem "Beyblade" :D Én személy szerint kinem állhatom :D am az egy ilyen pörgettyű amit kihuzol és pörög :D nincs sok értelme
2011. nov. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Aha, gondolom ez az. Hát valóban elég nagy hülyeségnek tűnik..
2011. nov. 17. 14:12
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Juuujj nekem is volt kiskoromba!! őt a mai napig megvan, de a két kis unokatesóm már eltűntette a kilövős húzókát és használhatatlan.:S de én szerettem nagyon! és örülök megmondom őszintén, hogynem pléjsztésönt meg wiiit kér... négy éves unokatesóm mobiltelefont kért... a számítógépet meg keni-vágja..tavaly azt kapott a szülőktől most meg házimozit akarnak venni...
2011. nov. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igazad van, lehetne rosszabb is a kívánságlistája! :) Szerencsére ő még nincs annyira benne ebben az előrehaladott fejlődésben, és a számítógépről is csak annyit tud, hogy melyik részét hogy hívják (monitor, egér, billentyűzet, ház, hangfal). Ez is elég bőven :)


Azt esetleg - ha már neked is volt, igaz anno.... - nem tudod, hogy hol lehet ilyet kapni? Mert egyszer láttam egy kirakatban, játékboltban, de zárva volt (Pest). Én meg vidéki vagyok, és itt sehol, semmilyen boltban nem találok.

2011. nov. 18. 08:09
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha Fehérvár közeledben van esetleg ott lenen még érdemes megnézni! Az Országalmánál van egy nagy játékbolt! Ha ott se kapsz, akkor nem tudom! De én, mintha ott láttam volna! Na az is simán elég a számítógépnél, de mondom az én nagyobbik unokaöcsém négy éves és már nyomja ezerrel! Itt vannak nálunk akkor is! És már a kicsi is kezdi, aki még csak három lesz...:s
2011. nov. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!