Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a legtöbb...

Miért van az, hogy a legtöbb férfinak akit látok teljesen üres a tekintete, semmi nem sugárzik belőle?

Figyelt kérdés
Néznek, és akkor csak néznek üveges tekintettel, semmi olyan nem ragyog a szemükben amiért érdemes lenne megismerni őket! Olyan egyforma mind. Lehet az én tekintetem is üres, na de magamra nem mondok rosszat :)
2013. márc. 23. 20:10
 1/5 A kérdező kommentje:
vagy én vagyok egy gyenge nő :D
2013. márc. 23. 20:10
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát, habár én mindenkivel kedves vagyok és talán valamiféle értelem is csillog a szememben (no nem túl sok, de valami kevés mégis) - de mondjuk amikor kilépek a munkahelyemről akkor én is alig látok/hallok... :P
2013. márc. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De olyan helyzetre gondolok, mikor végzek én is elvarázsolt vagyok, de úgy általában is :) na de ez van :)
2013. márc. 23. 20:27
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezt most jól leírtam. Nem arra gondoltam, hogyha valaki a munkából jön.
2013. márc. 23. 20:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Fene tudja - lehet csak lesnek a távolba (mondjuk tömegközlekedésen), mert a közelben nincs ami felkeltené az érdeklődésüket. Mondjuk ha az ember valami olyasmit néz, ami tetszik neki akkor általában csillognak a szemei...
2013. márc. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!