Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol találom azt a lányt...

Hol találom azt a lányt akivel az OMSZKI bányatónál találkoztunk 2009. 09.13. -án vasárnap délután kerékpározás közben?

Figyelt kérdés

2009.09.13.-án vasárnap 15 óra körül egy kék-sárga kerékpárral álltam az Omszki működő bányató Szentendre felőli sarkánál. Rövid barna hajú, szemüveges vagyok, narancssárga póló, és kék sort volt rajtam.


Egy sötétbarna félhosszú hajú, vékony, sportos, karcsú lány mellettem állt meg az ezüstszürke kerékpárjával fekete rövidnadrágban. Békásmegyer irányából jött majd arra is indult vissza. A dermedtségtől egy szót sem birtam kinyögni, mert úgy jött oda álmaim NŐ-je, mintha csak hozzám jött volna, tudva, hogy ott vagyok.


Kérlek jelentkezz minél hamarabb mert kinyúlok attól, hogy szó nélkül hagytalak elmenni: otto.hegedus@gmail.com vagy 06/20-571-0101.


2009. szept. 17. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
te most leírtad a telefonszámod? Nem félsz hogy talán más zaklatni fog?? Na mind1, nem én vagyok az.D
2009. szept. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Wow! Nagyon megtetszhetett neked ez a lány!

Semmi infot nem tudsz róla? Amin könnyebben elindulhatnál?

Háát, nem tudom, hogy keresd, de sok sikert!

2009. szept. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Van +13 centi a kolbász? Mert akkor én vagyok az! (kicsit meghíztam, de lélekben még ugyanaz vagyok!)
2009. szept. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!