Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A egyik barátom anyukája...

A egyik barátom anyukája iszik. Szegény sír nekem és kivan bukva. Hogyan segíthetem szavakkal?

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Csókolom <anyuka lánykori neve> néni! Én a gyerekének az egyik barátja vagyok és a(z) <barátod neve>-t nagyon bántja hogy kicsit többet iszik a kelleténél. Mivel már többször panaszkodott nekem úgy gondoltam eljövök és megkérdezem hogy miért csinálja ezt, és hogy hogy tudnék segíteni esetleg. úgy vélem hogy ez nem csupán a fia hanem az Ön érdeke is lehet mivel nem akarom elhinni hogy ez a helyzet magának tetszik.
2009. szept. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én szüleim is isznak, és ha erről beszélek valakinek, akkor azt várom, hogy ők is szidják egy kicsit őket. Hogy úgy érezzem, igazam van. De azt is szeretem, ha ilyenkor elmondják, hogy ők mit nem szeretnek a szüleikben. És akkor olyan jól ki szoktam tombolni magam, mert eszembe jut egy csomó minden, amit még utálok, és az összes rossz dolgot ki tudom adni magamból :D Persze lehet, hogy csak én gondolkozom ilyen furán.. Ha a barátod inkább érzékeny és szomorú, akkor nem tudom, mit csinálj, mert én inkább mérgelődős típus vagyok. Esetleg mutass neki valami nyugis zenét, kérdezd meg, hogy tudsz-e neki valahogy segíteni, és biztosítsd arról, hogy rád mindig számíthat, és ha baj van, esetleg el akar otthonról szökni, akkor hozzátok mehet. Süss neki valamilyen sütit, amit szeret, vagy vegyél neki valamilyen vidám dolgot.
2009. szept. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!