Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rákos akarok lenni?!

Rákos akarok lenni?!

Figyelt kérdés
Olyan ételeket akarok enni amiktől rákos lehetek. Bolond vagyok, vagy mi? Tudtok ilyen ételeket mondani amiktől nagy mértékben rákos lehetek?

2013. márc. 25. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Miért akarsz az lenni? Hülye vagy, de azért kiváncsi vagyok, hogy miért. :D
2013. márc. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elég rossz családi körülmények között élünk, rengeteget bántanak az iskolában, depressziós is vagyok és megölni nem merném magam. Meg akkor sajnálnának az emberek és tudnám kinek vagyok igazán fontos. Ennyi. Megölni nem tudnám magam a két kezemmel :)
2013. márc. 25. 16:48
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy ilyen esetben nem öngyilkosnak kell lenni, vagy rákosnak, hanem talpra állni, és úgy alakítani a dolgokat, hogy az jó legyen. :) Mert nem csak azokon múlik a te életed akikkel együtt élsz. Neked kell elrendezni ezeket. Ja és a rákkal se jársz jól. Mert annyira fog fájni, hogy öngyilkos akarsz lenni.
2013. márc. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezzel nem lehet mit csinálni. Az osztálytársaim is bántanak és a szüleim is vernek ha 4est kapok az iskolába. ha ötöst hozok haza akkor is megvernek :( mert miért egyet hoztam. Sokkal jobb lenne rákosnak lennem. Ebből nem lehet felállni. Mindennap csúfolnak, vernek, szavakkal bántanak és leköpnek az osztálytársaim. Pedig sose csináltam semmit, rendesen tanulok is a szünetbe is csak a padon ülök, nem csinálok semmit :( nem az én hibám ami körülöttem történik. Pszichológushoz meg nem visznek el a szüleim
2013. márc. 25. 16:58
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha az osztálytársaid bántanak, annak nem te vagy az oka hanem ők. PANASZRA KELL MENNI AZ IGAZGATÓHOZ!!! nEM EKKOR MEG AKKOR, HANEM HOLNAP REGGEL AZ ELSŐ ÓRA ELŐTT!! Ha a szüleid bántanak, na most vagy elmondod azt is az igazgatónak, vagy elpanaszolod a rendőrségen, ők majd segítenek neked hogy hogyan tovább. (gyámügy)Nehogymár te bűnhődj azért mert egy rakás barommal vagy körülvéve!!!!Fogadd meg a tanácsom és irány az igazgató! És elmondod neki hogy mi jár a fejecskédben, szépen, őszintén, részletesen, és meg fog változni az életed! Várom a válaszod, de nem most, hanem holnap suli után, ha már BESZÉLTÉL AZ IGAZGATÓVAL!!! Bátorság, sikerülni fog!! 38/F
2013. márc. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
5%

Ne legyél már buta.

Fiatal korban vannak apró nehézségek de hidd el 10 év múlva ha visszagondolsz erre csak mosolyogni fogsz ezen:)

2013. márc. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Lilith1994 ***** válasza:
Szio hogy alakul az életed ?
2017. ápr. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!